Veľmi mi chýba vzťah

Príspevok v téme: Veľmi mi chýba vzťah
samaaa

mám 26 rokov, mala som dva dlhšie vzťahy, už rok som sama a veľmi mi chýba vzťah. Najhoršie je, že neviem kde a ako nájsť priateľa. Ja viem, hovorí sa, že to príde vtedy ked to človek nečaká ale už mi to fakt chýba, mať niekoho, na koho sa tešíš, s kým prežívaš pekné chvíle, na koho sa môžeš spoľahnúť. Chodíme s babami von, na koktejli, občas na disku, ale zaujímajú sa o mna takí, o ktorých ja nie.. Skúšala som aj zoznamku.... Nejde mi ani o výzor, prišla som na to, že by som vedela mať vzťah aj s človekom, ktorý sa mi na začiatku nepáči vôbec, hlavné je pre mna, aby sme si sadli, aby sme sa mali o čom porozprávať bol inteligentný, gentleman, mal podobné názory a jasné musí tam byť chémia. Vačšinou si rozumiem so staršími chlapmi cca o 5 rokov staršími. Ako nájsť toho pravého,?

kik07

19:56 a 21:25 druha polovica...pacia sa mi tvoje nazory :)..ako by som citala s casti o sebe..tiez ma nebavi cakat..ale cakam..nuz je to tazke najst niekoho teraz..

Valium

Pre sestru? Takže ani ty nie si na mladších. Nepochopím prečo to funguje len naopak. Čo už ale aj tak Ti ďakujem. Inak ani mne sa zoznamky moc nepozdávajú ale predsa len tu sú serióznejší ludia ako na nejakom pokeci. Ja už nehladám, rezignujem to čakanie ma nebaví. Niekedy si hovorím čo sa stane keď budem sám, ale to je blbosť. Človek nevydrží byť sám, je až moc závislí na citoch.

smutna vila

Valium: no skoda i ked ja som ta chcela pre sestru :) ona ma 19. Tak drzim prsty v hladani. A Dobry napad to bol s tou zoznamkou :) I ked ja velmi na take niesom, ale co ak ten moj sedi prave niekde na tejto stranke hehe.
Ja by som zas chcela chlapca tak trochu umelca, takeho citovo bohateho a hlavne aby sme zili len jeden pre druheho. Nepotrebujem piatkove vymetacky barov s kamosmi ako ste tu aj vy spominali :)

Valium

Inak ja som tu už kedysi zakladal niečo ako "zoznamku" kde ludia napísali kolko majú rokov, z ktorého sú kraja a samozrejme pohlavie. 3 základné veci. A keď sa niekto niekomu pozdával tak si proste napísali kontakt. No potom mi to admini zmazali. A malo to ohlas okolo 80-100 príspevkov.

blade - máš pravdu tiež mam alkoholu plne zuby. A tie čísla detí čo pijú sú velké. Napr. u nás v triede sme dvaja čo nechodia každý víkend piť jak trosky. Takže fakt je ťažké nájsť správneho partnera.

blade

mam taky pocit ze na tuto stranku nechodia ludia ktori az tak chlastaju lebo ti maju u riti svoje zdravie, takze je tu vela ludi ktori su seriozny aspon ja mam taky nazor, kedze patrim tiez medzi takych, a reci o alkohole mam plne zuby tiez, kazdy sa chvasta tolko a tolko som vypil, no a teraz co sa mam z toho pototo? ani to so mnou nepohne este ho polutujem ze aky je chudak, v dnesnej dobe je fakt problem najst by som povedal "cisteho" cloveka

Valium

Sakra až teraz som si uvedomil aké je ťažké nájsť si vhodného partnera. To nie je len o chodení von a spoznávaní nových ludí ako šeci píšu, človek môže stretnúť šiliardu ludí a nemusí nájsť toho správneho partnera. Je to asi len o sakramentsky velkej náhode rovnajúcej sa výhre v lote. To je tak komická situácia keď človek ani nevie ako chutí láska.