Veľmi mi chýba vzťah

Príspevok v téme: Veľmi mi chýba vzťah
samaaa

mám 26 rokov, mala som dva dlhšie vzťahy, už rok som sama a veľmi mi chýba vzťah. Najhoršie je, že neviem kde a ako nájsť priateľa. Ja viem, hovorí sa, že to príde vtedy ked to človek nečaká ale už mi to fakt chýba, mať niekoho, na koho sa tešíš, s kým prežívaš pekné chvíle, na koho sa môžeš spoľahnúť. Chodíme s babami von, na koktejli, občas na disku, ale zaujímajú sa o mna takí, o ktorých ja nie.. Skúšala som aj zoznamku.... Nejde mi ani o výzor, prišla som na to, že by som vedela mať vzťah aj s človekom, ktorý sa mi na začiatku nepáči vôbec, hlavné je pre mna, aby sme si sadli, aby sme sa mali o čom porozprávať bol inteligentný, gentleman, mal podobné názory a jasné musí tam byť chémia. Vačšinou si rozumiem so staršími chlapmi cca o 5 rokov staršími. Ako nájsť toho pravého,?

samaaa

jasné že so ženatými nechcem mať nič spoločné, ale zas 23 ročný vysokoškolák si ešte ani poriadne neužil život, chce žúrovať, blázniť sa, takí sú pre 20 ročné baby, ja už by som chcela niečo vážnejšie, chlapa ktorý vie čo chce, chce sa usadiť, venovať sa hlavne partnerke a nie opíjať sa cez víkendy.

alexxxander

natalia123 -> no traja na jedneho to je uz dost presila, najlepsie sa prihovara babe samotnej este ked su 2 tak je pohoda ale ked je ich partia naco sa do toho miesat :) vtedy je cas na maximalne utrusenie nejakej poznamky :)

pravda co tu bolo spomenutu, bary a diskoteky su somarina. tada pokial hladas partnera s mensou alebo priemernou inteligenciou tak ti budu vyhovavat aj taky ale podla mna to je velka bieda staci zacut sem tam ich diskusie, ja by som si so ziadnou nevedel dat rec.

a na 30tnikov bacha to su uz dost prefikani muzi, hlavne na zenatich, co po par rokoch manzelstva hladaju milenku.

podla mna idealne hladaj nejakeho vysokoskolaka vo veku okolo 23 rokov

samaaa

problém je asi aj to, že bývam v malom meste a väčšinu ľudí poznám. Cvičiť som začala aj ja, vyskúšam tú posilku, možno tam nájdem niekoho :-)

natalia123

Z mojej vlastnej skusenosti, ked je vas viac bab pokope, maloktory chlap ta oslovi...chod na nejake miesta aj proste sama alebo len s jednou kamoskou...aj moj frajer mi povedal, ze keby ma stretol s 3, 4 babami, nikdy by sa ku mne neprihovoril....neviem preco su taki divni ti chlapi niekedy...ja som jeden cas chodila sama do posilky, mala som tam trenerku a chlapi velmi velmi casto sa tam ku mne prihovarali a volali ma vonku... Vyskusaj ;)

User_37597

na diskoteke takeho nenajdes ver mi :D
skor v bare.pozri kolko ludi chatuje na roznych forach.staci si najst nejake forum co ti bude sediet a zacat pisat..mna by v prvom rade pritiahlo k dotycnemu to ze by bol zabavny.ak takeho chces najst musis aj ty zaujat.bud tajom a zaroven otvorena,vtipna ale aj vazna a predovsetkym uprimna.urcite niekoho stretnes..ja mam 4 rocny vztah a zoznamili sme sa na pokeci. :)