Hladam dobreho zubara v Bratislave

SimonaSimca

Dobry vecer, ahojte, neda mi nenapisat svoju skusenost s centrom Delta Med na Starych Gruntoch. Podobne ako mnohi z Vas, aj ja som si chcela v Bratislave najst zubara a na odporucanie som isla do spomínaného centra Delta Med. Akosi som bola priradena k MUDr. Lehotskemu, ktory mi povedal, ze mam 11 kazov. Roky ma nic nebolelo, roky ziadny zubar nevrtal, nic mi nebolo, nemala som ziadne zdravotne tazkosti a 11 kazov mi bolo divnych. Nepocuvala som vsak svoj instinkt, ktory hovoril, daj si second medical opinion, slepo som doverovala, ved aj brat, ked menil zubara, tak mu menil 14 plomb a v Prahe za to vyzahloval 50 000 KC. Problem nastal chvalabohu hned pri prvom zube (bol zle vytvarovany a citlivy na teple / studene, dost bolel) a MUDr. Lehotsky pouzil pojem, ktory som pocula prvýkrát v zivote: endodoncia! Po tazkostiach, ktore som nikdy predtým nemala (vsetky zuby mam zive) , som isla k svojej starej zubarke s prosikom, ktora mi povedala, ze mam 0 kazov. NULA! Chcem verit tomu, ze kaz bol pod plombou, ktoru menil MUDr. Lehotsky. Potom som volala cloveku, co mi toto centrum odporucil a on povedal, ze tam chodi k MUDr. Vandovej, ktora je absolutne super, perfektna! Nemam referencie na MUDr. Lehotsku, tretieho zubara v tomto centre. Musim vsak povedat, ze pristup v Delta Med bol skvely, super sestricka, prijemna atmosfera, len ten zubar... Vezmite si ponaucenie a slepo nikomu nedoverujte. Ak Vam bude cokolvek divne, ziadajte second opinion. Ja budem nadalej chodit k svojej starej zubarke, pri ktorej ani neviem, ze zuby mam, ale Vy, co hladate nového zubara, budte obozretni a nenechajte nikoho na Vasom zdravi zarabat... Pekny vecer!

Andrea S.

Mám dlhodobé dobré skúsenosti s www.schill.sk. Občas sa aj mne stalo, že sa niečo muselo dorábať, ale vždy keď som mala pocit, že niečo nie je v poriadku, tak sa na to pozreli problém sa vyriešil. Môžem len odporúčať. Andrea

Carie

Ja chodim do Oradentu k dr. Rehakovej, je dobra, aj ked ceny tam nemaju zrovna nizke. Ale predtym som chodila na polikliniku k jednej lacnej, a ta bola neschopna, uz 2 roky som ju ziadala, nech mi vycisti zubny kamen a ona ze ziaden nemam. Ale ja som citila ze mam. Tak som isla k tejto sukromnej, povodne som chcela len na vycistenie kamena, ale nakoniec som u nej zostala. Zistila mi totiz paradentozu. Predtym som vystriedala v priebehu par rokov 4 zubarov a ani jeden si to nevsimol. Mohla som sa uz davno liecit. Tak som pochopila, ze na zuboch proste sa setrit neoplati a ze tu asi fakt nenajdem dobreho zubara, co by bol aj lacny.

Dano25

Ja chodim k Dr.Lehotskemu. Maximalna spokojnost. Je sice drahy, ale kto chce setrit na svojom zdravi, ked je to jedine co mame. Skus pozriet www.oradent.sk

Nusi54

Jednoznacne odporucam zubarku MUDr. Baňasovú, velmi priatelska a jemna, nic ma nikdy neboli, ambulanciu ma v ruzinove.
www.pearldental.sk
Ja by som jednoznacne odporucila