Hladam dobreho zubara v Bratislave

stanka292

beru od jedneho roka, mna by len zaujimalo od akeho veku vsetci zubari beru deti, ked nas vziat este nechceli ;)

stanka292

my sme mali problemy s dcerkou akonahle jej zacali rast zubky bolo to neznesitelne, nic nepomahalo, boli sme zufali a na odporucanie detskej lekarky sme hladali zubarov, len nastal problem, ze take male dieta nechcel nikto vysetrit a jedini ktori sa nas ujali bol pearl dental, takze som nadmieru spokojna

Richardfree

Dakujem nasiel som ju len neviem ci nepriletim cez vikend tak budem musiet pockat v BA a potom ist dalej :/ no musim to nejako vymysliet

Shelley

Naozaj dobrý a seriózny zubár, ktorý má aj rozumné ceny, máva veľa pacientov, takže asi nebude mať skorší termín ako o 2 mesiace. Ale ak peniaze naozaj nie sú problém, môžeš sa objednať do Oradentu (tam ti zub zaplombujú dokonca pod mikroskopom)alebo k Mudr. Babčanovi či Mudr. Alexejenkovi, tí sú určite dobrí, ale aj riadne drahí a iste budú mať aj skorší termín.

Richardfree

Potrebujem poradit o tyzden cestujem na slovensko a potrebuujem preventivku u zubara viete mi poradit niekoho kto by ma zobral? kludne aj sukromnik potrebujem asi spravit jeden kaz € problem nie su len nech je ten zubar dobry a nech mi ta blomba vydrzi