Hladam dobreho zubara v Bratislave

Richardfree

Potrebujem poradit o tyzden cestujem na slovensko a potrebuujem preventivku u zubara viete mi poradit niekoho kto by ma zobral? kludne aj sukromnik potrebujem asi spravit jeden kaz € problem nie su len nech je ten zubar dobry a nech mi ta blomba vydrzi

SimonaSimca

Dobry vecer, ahojte, neda mi nenapisat svoju skusenost s centrom Delta Med na Starych Gruntoch. Podobne ako mnohi z Vas, aj ja som si chcela v Bratislave najst zubara a na odporucanie som isla do spomínaného centra Delta Med. Akosi som bola priradena k MUDr. Lehotskemu, ktory mi povedal, ze mam 11 kazov. Roky ma nic nebolelo, roky ziadny zubar nevrtal, nic mi nebolo, nemala som ziadne zdravotne tazkosti a 11 kazov mi bolo divnych. Nepocuvala som vsak svoj instinkt, ktory hovoril, daj si second medical opinion, slepo som doverovala, ved aj brat, ked menil zubara, tak mu menil 14 plomb a v Prahe za to vyzahloval 50 000 KC. Problem nastal chvalabohu hned pri prvom zube (bol zle vytvarovany a citlivy na teple / studene, dost bolel) a MUDr. Lehotsky pouzil pojem, ktory som pocula prvýkrát v zivote: endodoncia! Po tazkostiach, ktore som nikdy predtým nemala (vsetky zuby mam zive) , som isla k svojej starej zubarke s prosikom, ktora mi povedala, ze mam 0 kazov. NULA! Chcem verit tomu, ze kaz bol pod plombou, ktoru menil MUDr. Lehotsky. Potom som volala cloveku, co mi toto centrum odporucil a on povedal, ze tam chodi k MUDr. Vandovej, ktora je absolutne super, perfektna! Nemam referencie na MUDr. Lehotsku, tretieho zubara v tomto centre. Musim vsak povedat, ze pristup v Delta Med bol skvely, super sestricka, prijemna atmosfera, len ten zubar... Vezmite si ponaucenie a slepo nikomu nedoverujte. Ak Vam bude cokolvek divne, ziadajte second opinion. Ja budem nadalej chodit k svojej starej zubarke, pri ktorej ani neviem, ze zuby mam, ale Vy, co hladate nového zubara, budte obozretni a nenechajte nikoho na Vasom zdravi zarabat... Pekny vecer!

Andrea S.

Mám dlhodobé dobré skúsenosti s www.schill.sk. Občas sa aj mne stalo, že sa niečo muselo dorábať, ale vždy keď som mala pocit, že niečo nie je v poriadku, tak sa na to pozreli problém sa vyriešil. Môžem len odporúčať. Andrea

Carie

Ja chodim do Oradentu k dr. Rehakovej, je dobra, aj ked ceny tam nemaju zrovna nizke. Ale predtym som chodila na polikliniku k jednej lacnej, a ta bola neschopna, uz 2 roky som ju ziadala, nech mi vycisti zubny kamen a ona ze ziaden nemam. Ale ja som citila ze mam. Tak som isla k tejto sukromnej, povodne som chcela len na vycistenie kamena, ale nakoniec som u nej zostala. Zistila mi totiz paradentozu. Predtym som vystriedala v priebehu par rokov 4 zubarov a ani jeden si to nevsimol. Mohla som sa uz davno liecit. Tak som pochopila, ze na zuboch proste sa setrit neoplati a ze tu asi fakt nenajdem dobreho zubara, co by bol aj lacny.

Dano25

Ja chodim k Dr.Lehotskemu. Maximalna spokojnost. Je sice drahy, ale kto chce setrit na svojom zdravi, ked je to jedine co mame. Skus pozriet www.oradent.sk

Textová Inzercia

Prevencia hemoroidov a ochorení konečníka

Myslíte si, že tento článok nie je pre vás? Je to omyl. Voči vzniku hemoroidov nie je nikto imúnny.

Darček pre ženu

Kombinácia vitamínov pre ženu. Ideálny darček na vianoce.

Darček pre muža

Kombinácia vitamínov pre muža. Ideálny darček na vianoce.

AVITA

Zdravie je všetko a bez zdravia je všetko ničím. Darujte svojim blízkym vysokokvalitné výživové doplnky v štýlovom balení.