Ako otehotnieť?

lenka84

Dakujem velmi pekne bubka.Taketo slova vzdy povzbudia,tak dufam ze vsetkym z nas sa podari mat krasne zdrave deticky.drzim nam palce

gabrielik

Ahojte budúce mamičky, ak ste z Košíc a lekári väčšinou tvrdia že nieje dôvod prečo neotehotnieť, a vy stále len čakáte a nič, tak mi skúste napísať a môžem sa pokúsiť vám pomôcť pomocou Bowenovej terapie. gabika.

bubka

lenka 84
neboj leni...nic na tom nie je aj keby si mala babo po tabletkach....pokial sa ti hned podari otehotniet a budes ta stastnejsia z nas to bude super...tvoje telo najlepsie bude vediet ze si pripravena....nicoho sa nemusis bat. Mozno zo zaciatku budes mat este nejake hormony z antikoncepcie a nepojde to tak lahko....ale neboj budes mat krasne male dietatko....drzim palce

lenka84

myslite si ze zalezi aj od toho ako dlho beries antikoncepciu a chces mat babo aby sa to na nom neprejavilo.ja som brala antikoncepciu od 16-20 potom som mala pauzu 2 roky a teraz beriem nejakych 8 mesiacov ale chcem ju vysadit aby som mohla mat babo.stale neviem ci to je dobre po tabletkach ale ked sa opytas doktora ti povie ziadny problem nema to vplyv na dieta tak neviem kde je pravda

tesorino

prosim, prosim, poradte mi.uz rok sa snazime otehotniet a nejde to, hormony mam o.k. vraj mi aj vajecniky pracuju, aspon jeden urcite, akurat mam otocenu maternicu ale doktor hovori ze to nie je dovod otehotniet, poradte mi prosim.dakujem

midsummer

ahojte o natikoncepcii sa neodporuca otehotniet..moja karatka brala a narodilo sa jej po vysadeni postihnute babo tak radsej neodporucam!aspon tak po roku..

lenka84

Ahojte!aj ja by som rada mala babo.taraz som na antikoncepcii ale o par dni ju vysadim ked doberiem balenie.nie som si ista ci je dobre otehotniet hned po vysdeni tabletiek,nema to nejaky vplyv na plod,...?vie niekto poradit co je najlepsie?

Ivka 1

Bubka nebude to určite take zle. Ak chces
napiš mi na mail viac o svojich ťažkostiach.Určite existuje nejaká pomoc.