Ako otehotnieť?

bubka

Mam podobny problem. Uz 3 mesiace.Kazdy mesiac je stresujucejsi. Som uplne na dne. Pripadam si ze totalne zlyhavam a som neplodna.A mozno aj naozaj som. Snazim sa nemysliet a podobne ale to sa neda. Aspon som rada, ze v tom nie som sama...je mi do placu

mk

Ahojte,zijeme spolu s priatelom a rozpravali sme sa, ze naplanujeme si ked budeme chciet babatko a pojdeme na vec.Ale vidim, ze je to o trosku komplikovanejsie ako som myslela. Nemam s tym skusenosti, ale verim vam , ze je to na psychiku velka zataz. Drzim vam vsetky palce, aby sa vam podarilo to po com asi kazda zena tuzi.

natalia5

Vsetky tie povzbudenia o tom, ako sa da otehotniet a ze nic nie je stratene su prijemne len je naozaj tazke nemysliet na to, ako velmi po babetku s manzelom tuzime...Viem,ze pravidelne zrutenie sa v prvy den prichodu menstruacie nema ziadny zmysel a ze to este viac ublizi mojej psychike, ale niekedy to je az neuveritelne tazke...Ako ste to prekonali? Drzim palce vsetkym snazilkam:-)

lucka

Ahojte baby,mám problém otehotnieť.Som už mamička,mám 7 ročné dieťa a rozhodli sme sa pre súrodenca.Po narodení dcérky som po 11 mesiacoch znova otehotnela,šla som na potrat,čo už teraz ľutujem,ale je už neskoro.Skúšame už 5 mesiac,meriam si teplotu,sledujem hlien a nič sa nám nedarí.S dcérkou som nemala problém otehotnieť,hneď na prvý raz sa nám to podarilo.Mala som 3 roky streptokoka agalagae a candidu albicans,po pravidelnom používaní liekov Dida a dodržiavaní kvasinkovej diety sa mi stav zlepšil.Bojím sa však,že časté zápaly mohli skôsobiť že sa nám nedarí.Ak mi viete poradiť čo by som mohla skúsiť,alebo na aké vyšetrenie by som mohla ísť,tak mi prosím poraďte,budem Vám veľmi vďačná.

slusny_muz

viki-cica: 2 roky je uz dost vela. Mali by ste zajst na vysterenie ci je vsetko v poriadku aj uTeba aj u manzela...

viki-cica

poradte mi prosim,s priatelom uz dva roky sa pokusame o mimino,ale nedari sa,poradte nejake lieky,co je vlastne za liek Clostilbegyt?