Ako otehotnieť?

nellla

Ahoj Ifka, skutočne si myslíš že antibiotiká pomáhajú v neplodnosti? Pýtam sa preto, lebo sama trpím neplodnosťou, mám od 17rokov endometriózu, cysty... mám 28rokov. No a teraz v auguste som mala podozrenie na boreliózu, tak som užívala Azatril a zrazu šup-a som tehotná, už 20tt. Šokovalo to všetkých, aj lekárku. Jedno dieťa už mám, ale po dlhodobej stimulácii hormónmi.

ifka

hlavnou pricinou neplodnosti parov su chronicke infekcie malej panvy,ci uz muzov,alebo zien.pokial mala zena nejake problemy vajecnikov,zapaly,cysty atd.po kazdom zapale ostavaju nejake nasledky.takze prvorada liecba na neplodnost u oboch je vybrat aspon po dve krabice antibiotik:-))overene,osvedcene:-))

kikimorka

Ahojte vsetci, s priatelom sa snazime uz asi 7 mesiacov otehotniet a stale nic, zacala som chodit cvicit, zdravo sa stravovat atd. a stale nic.Vie niekto nieco poradit?

Ivka 1

Mari plne s Tebou súhlasím.Zo vzorky spermii od mladých mužov vo veku 20-25
rokov iba 40 % malo v poriadku spermie.
Takže prv,než sa začnete zaoberať svojou neplodnosťou, odporúčam najprv vyšetrenie spermií partnera aj v tom prípade,ak už má nejaké dieťa z predošlého vzťahu. Kvalita spermií sa mení aj vekom,životným štýlom a zdravotným stavom.V dnešnej dobe je veľa dostupných doplnkov výživy na prírodnej báze,pomocou ktorých sa dá pomôcť aj pri pomalých spermiách,či inej poruche.V prípade záujmu o ďalšie
info mi môžete napísať na mail.

mari

baby,nezamyslali ste sa,ze na pricine mozu byt aj muzi?nemusi byt vzdy problem len u nas zien,tak preco odsudzujeme len seba?najlepsie je zajst na vysetrenie a obaja partneri

neli

každá žena si škodí ked berie antikoncepciu,čo tak zmenu?aj chlapi to môžu brať a nech majú aj oni následky

sasa121

Problém otehotnieť je niekedy tiež problémom imunitného systému.Takže,ked tam nie je nejaká mechanická prekážka, skús pomocou produktou aloe vera z firmy FLP.
Tam majúˇdobré skúsenosti a už niekoľko aloe vera bábätiek. Za pokus to stojí.

zuzu088

Zijem v zahranici a chcela by som rodit doma.Neviete mi poradit ci sa da zohant k porodu namiesto porodnej babice chlap...nechcem totiz aby mi pri porode asistovala zena....

ajka1111

ked som bola predtym v lekarni a pytala som sa na nejake caje tak povedali ze ziadne nemaju, ale ked som si pytala konkretne tento tak ho mali, ani nevedia naco je???