Ako otehotnieť?

očko

Kika 7 a Mimi, chcem vám vážne poradiť pomoc, ktorá vo väčšine prípadov pomohla, pošlite mi meil, by sme sa mohli spojiť

kika7

.....a ja som si myslela, ze som v \"tom\" sama, tiez sa snazime o dieta,a nedari sa .. ten stres a tlak je strasny..., a to sa nesnazim mysliet na svoj vek....ste tu milí ludkovia... som rada, ze som vas objavila.....

očko

Mimi, to chce regeneráciu celého organizmu a hlavne žiadne atb. Pošli mi meil a napíšem ti podrobnejšie. Sú s tým dobré skúsenosti.

mimi.a

milý samko.r.. a mohol by si mi povedať, ako na to mám prestať myslieť? S manželom sa snažíme rok a pol o bábo.. teraz to už vyzeralo nádejne ale skončilo to po 3 mesiacoch samovoľným potratom. A nikdy za ten rok a pol sa mi nepodarilo na to prestat mysliet. Jednoducho to neslo.. Vsetky testy a vysetrenia, co mi doteraz robili boli v poriadku, nic nenasvedcuje tomu, ze by som mala dovod na obavy.. dokonca mam doma uz 10-rocne dieta... a aj tak sa nedari...

samko r.

Nič sa nebojte, len na tom pracujte..... A hlavne na to nemyslite. Práve keď to nechcete, alebo nečakáte, tak to príde...... Verte tomu.

ifka

Ahoj nelka:-))ano,je to skutocne pravda.som sestricka,mam kamosku,ktora tiez nevedela otehotniet,ked k nam doniesla svojho frajera,ktory bol chory,u nas vybral dve krabice fromilidu a ona otehotnela do mesiaca.moja sestra takisto.profesor z blavy(nebudem menovat)sa vyjadril,ze musi sa vyrovnat s tym,ze v jej stave:vazna gyn.operacia,cysty,zapaly,jeden vajecnik jej ostal cely.....tak sestra ma stvorrocneho syna:-)))...a nebudem menovat dalsie baby...vsetky problemy su na zaklade infekcie,lebo v prostredi nevhodnom pre dieta sa vajicko neuchyti...