Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

tianra

ahojte rada sa pripojim po 2 porodoch som pribrala hlavne na brusko vsetok mi ostalo na brusku viete mi poradit dobre a ucine cviky.
dakujem

Karčitka

Maoam, nie je začo :) len ako hovorím, kým si nenájdeš sama čo ti je najlepšie ťažko niekomu diktovať...

Mimochodom, moja sestra dala 13 kg za 4 mesiace a už 1,5 roka si drží váhu :) (36r.)

sloniatenko, prečo som pribrala? nuž, išla som animovať do talianska a tam mi tak chýbala domáca strava, že ked som sa späť vrátila, nemohla som sa dojesť :) všetkého...tak som pribrala nejakých 5 kg hned ale za mesiac...potom to postupne išlo, nebolo tolko pohybu, zima, pohodlny životik, sladkosti...dalšie kilečka...no a završila som to tu, žijem v nemecku momentalne, kde som pribrala dalšich 5 kg :( iny štyl stravy, same mäso + úžasné koláče a sladkosti od výmyslu sveta...ja som nemala absolútne žiadny problém dať na šupu celú čokoládu :)

gre_ta

Ňo čo babuľky, ako sa vám dnes darilo? (: Ešte ma tak napadlo, keď čítam aké všakovaké diéty ste skúšali, máte skúsenosti aj s 90dňovou? Tú by som vám vrelo odporúčala, sama som na nej bola a držala som sa jej takmer presne a kilá odchádzali úplne super (: Ani nie pomaly no ani príliš rýchlo a myslím, že je aj celkom zdravá... Už to bolo pár rokov dozadu tak si nespomínam úplne presne, no zdá sa mi, že som ju zvládala celkom fajn ani som nebola vyhladovaná. Háčik bol v tom, že som ju ukončila síce po tých 90 dňoch s postavou akú som chcela a na dovolenke som sa vôbec nehanbila vyzliecť do plaviek, no také dobroty nám tam varili, že mi nedalo neochutnať z každého trošku, čím som základný princíp delenia bielkovín, škrobov a sacharidov totálne porušila... Čiže si asi viete predstaviť ako to skončilo :D

sloniatenko

chudnem23 a ako si zatial skusala chudnut?ja som si asi uz prrsla vsetkym..skusala som ,,uzasnu,,mliecnu 7dnovu dietu potom zo sestrou menej jest a viac ovocka a potom to ratanie hodnot kazdy grsm ratat sak to bolo strasne furt som mala nnervy z toho a ked som po 3hodkach mala konecne napisany jedalnicek tak mi ho ohodnitili ako zly ze vela toho malo toho atd no hlupost anii semiacek somnemohla bez presneho vazenia a ratania hodnot a to uz nechcem robit

Chudnem23

Sloniatenko: tiež súhlasím s názorom, že nechcem si počítať kalorie všetkých jedál, ktoré zjem. Jediný môj cieľ je dosiahnuť zníženie hmotnosti a hlavne neprejedávať sa sladkosťami a mastnými jedlami. Tak uvidíme ako mi to pôjde. Raz to predsa musí výjsť.

sloniatenko

ahojte kocky:darkdark ahoj neboj to stihnes a preco chces zrovna tolko schudnut?
karcitka dik za rady a preco si tiez tak pribrala?
chudnem23 vitaj!tak aj ja mam presne tak slabu volu ako ty vzdy vydrzim len chvilu maximalne okolo mesiaca...vzdy ma nieco nakopne ale potom to opadne tiez sa neviem presvedcit nicim ze to uz fakt potrebujem to schudnutie.lenze uz fakt takto nechcem vyzerat.jedalnicky?ja som tu uz pisala ze uz nemienim ratat ziadne hodnoty jedla to som uz skusala a moje nervy to nezvladali tak chcem byt vklude tak proste chcem jest menej zleho viac dobreho a trocha pohybu k tomu a nie sa stresovat ked si dam nieco menej vhodne.nikto ti neda presny recept teda navod na uplne maximalne zdravy spisob zivota a uz som to konecne pochopila tak budem robit ako uznam za vhodne :)

darkdark

ja sa tiez pripajam k chudnutiu :) a moj ciel je dat do silvestra dolu 1,5kg. 16 dni, to sa hadam stihne.. vy ste na tom ako?