Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

sloniatenko

annika urcite sa ozvi a s tym sladkym zacni bojovat hned v zarodku lebo dopadnes jak ja :( ono sa to furt uklada a z 5kil bude 15 ani nestihnes vsimnut.

Annika1987

ahojte, ja len tak nesmelo pokukujem do tejto vasej temy a zvazujem, ci sa citim na to, aby som do toho isla s vami :) nepotrebujem schudnut vela, len nejakych 5 kg a moj hlavny dovod, preco mam tych 5 kg naviac, je, ze papam vela sladkeho :). A nepravidelna strava. Tak sa mozno este budem ozyvat :)...

marijam

No dievčatá ja sa k vám nepridám ... Ja už som dosiahla svoju vysnívanú váhu..Ale tešiť sa s vami budem ;-) Pekný deň :-)

sloniatenko

ahojte kocky!to je uuplne super :) :) :) som nadsena som tu teda spolu s vami len 3dni ale je to super :) ked viem ze si mam s kym pokecat tak to super lebo sa normalne bavime :) potporujeme :) a aj teda hlavne vdaka vam nemam chut na sladke dokonca ani na normalnu stravu teda ze sa neprezieram :) ja viem ze je to este kratko ale myslim ze spolu nam to fakt pojde.ja sa citim syta a nemam vobec chut na nic nezdrave mam chut len na mandarinky .ja viem ze chudnut tych 14kil budem dlho ale som odhodlana tak sa neopustajme lebo len vasa pomoc mi pomaha to zvladat bez problrmov lebo ja viem ze sama na to nemam.a co keby sme sa dohodli ze napriklad za 5kil ktore schudneme sa niecim odmenime ?hm?cakam kedy napisete zatial pa :) :) :)

sloniatenko

gretka tak tu 90dnovu som neskusala a ani vlastne neviem aka to je dieta.a kolko si mala rokov ked si ju skusala?dnes bol myslim v pohode den nejake mandarinky normalny obed,roztek zeleninka vajicka,tak ok myslim :)

sloniatenko

Ahojte tak myslim ze dnes fajn ani sladke nebolo,
kv len podmedzi nas cim viac tym lepsie :) napis nieco o sebe.
karcinka ani ja som nemala problem zjest celu cokladu naraaz a v duchu premyslat co budem jest dalej