Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

Maoam

:-(( neboj, stihlo si ju precitat par sto ludi :-DDD slavna si tak ci tak, uz len hviezdu ti treba na chodniku s nazvom TPCH :-DDDDDDDDDD

Maoam

Annika, ja mam 165cm, dlhe roky som vazila 62-63kg (zle, viem), vtedy som mala cez boky hadam 100cm :-((( no hrozne proste.
Tak som sa nastvala a zacala zhadzovat. Teraz som na 56kg, co je uz fajn, vyzeram tak akurat, moj ciel je 53.
Ja mam problem s bruchom. Miery naposledy, co som sa merala a vazila boli:
165cm/56kg
prsia 88, pas 74 (otras), boky 95 (uz celkom OK), stehno 53 (OK)

moj ciel: chcela by som sa s pasom dostat pod 70, na tych 68 aspon, to by mi uplne stacilo, menej nepotrebujem, ale to pojde asi len doslednym zhodenim tuku z brucha, lebo mne sa uklada prave tam, boky ak by este daco ubudlo, bolo by fajn, ale tam postacia nejake 2-3cm si myslim a bude to super, stehna to iste

Annika1987

jaaaaj, az sa hanbim :)) lebo som skor taky chudsi typ, ale teraz som sa nejako utrhla z retaze a treba to dat naspat :))
u mna je to ale nadlhsie, pred dvomi rokmi som prezivala velmi stresujuce obdobie, nemohla som jest, aj ked som sa nutila, proste neslo to, fakt nie, vtedy som zo stresu za par dni stratila niekolko kil
takze ak to mozem zhrnut za tie dva roky :)
vyska stale rovnaka, 159 cm
mala som 49 kg
prisli stresy a za par dni z toho bolo 42 kg
tak som zila asi 4 mesiace, kym som sa z toho zacala spamatavat a zacala som byt schopna opat aj jest
a odvtedy som sa postupne dostala na terajsich 52 kg
pricom moja prirodzena vaha, ked sa stravujem normalne, je tych 48 kg
nie je to asi ziadna tragedia, ale moj typ postavy je taky, ze mam siroke boky a k tak nizkej postave sa to hodi az pri tych 48 kg a menej, obvod bokov mam totiz momentalne 97 cm... to je na moju vysku strasne :)) ale pri tych 92 cm uz je to celkom sumerne, tak sa chcem o to posnazit
a ake miery/vysku/vahu mas ty, Maoam? neviem, ci uz si pisala..

Annika1987

sloniatenko, tak ja som si dnes rano zmerala obvod bokov, podla toho viem vzdy, kolko asi tak vazim, lebo vahu doma nemam :D, no a zistila som, ze som na svojej hornej povolenej hranici, ktoru som si tak sama dala. No vcera ziadne sladkosti, dnes nebudu tiez. A pravidelne, mensie porcie jedla. Ani nemam nejake chute, tak dnes to asi bude v pohode. A vela pit, uz som si uvarila liter caju, tak popijam.

sloniatenko

caure tak dnes som hopla na vahu a ukazala mi o codi menej len neviem presne o kolko lebo si predtym nepamatam presnu hmotnost ale tak potesilo ma i to.ved za 3dni dat dole od 300az do 800g je fajn nie:) aspon vidim ze to ide dole :) napiste co nove pa :)

sloniatenko

ahoj chudnem23 no aj ja som sa snazila pocitat hodnoty jedal a tiez mi to dlho nevdrzalo...zabera tomoc casu a smz toho na nervy.takto mi to vyhovuje omnoho viac.a tie dobroty nepapaj az na vianoce si nieco daj :) a inak sa drzis?