Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

gre_ta

Áňo, len kvôli tomu. Keďže lekári ma posielali od jedného k druhému, vykašľala som sa na to a teším sa z toho, keď do seba natlačím jednu detskú porciu denne... Pozerala som na ten Tvoj dnešný jedálniček, myslím, že by si kľudne mohla pridať každý deň aspoň polievku alebo trochu niečoho teplého

sloniatenko

dakujem velmi gretka.a ty si schudla len koli tym priblemom?ale ja tiez nnechcem ist presne podla zdrav.stravovania lebo to som uz skusala

gre_ta

sloniatenko, tak to nevzdávaj, ja Ťa budem povzbudzovať stále! ((; dotoho!:D ja skôr závidím Tebe, že kceš tak pekne zdravo schudnúť, pretože síce som neschudla až tak rýchlo, no rozhodne nie zdravo a sama si to uvedomujem... Napríklad mňa aj fajn inšpirovalo keď som sa pozrela že noo, tá ma ale pekné bruško, aj ja také budem mať a hotovo! A vyberala som si zo šatníka nejakú vec, do ktorej som si stanovila že schudnem a potom sa z nej tešila. A dobre si rozmyslím, či do seba nahádžem nezmyslené množstvo jedla alebo si urobím ďalšiu šálku čaju (;
No teraz to je skôr o pretrvávajúcej nechuti k jedlu...

sloniatenko

gretka tak sa tesim ze mam s kym sa bavit o tom chudnuti ale musim sa priznat ze ti zavidim ako si krssne schudla lebo ja to vzdy po 3kg vzdam :( a mam maxi brucho

sloniatenko

ahoj kolpi a endy a vsetci ostatny dufam ze si budeme nadalej pisat pokroky a tak.ja dnes nic sladke len banan mandarinky 2grah rozky so syrom zelenina +vlaknina lmlieko s nesquikom zle?

gre_ta

sloniatenko, úplne viem, aj mne to veľmi pomáha keď mám s kým komunikovať o tejto téme, pretože v mojom okolí akosi nenachádzam podporu. Takže sa kľudne môžeme navzájom podporovať (; Vieš čo, ja tiež dosť pribrala, ale myslím, že to za to môže, že som prestala tancovať, keďže bolo moje telo zvyknuté 10 rokov na každodenný intenzívny pohyb a zrazu už sa hýbem len tak light... A od vtedy som sa tiež pár krát snažila zhodiť, no skončila som podobne ako Ty. No tentokrát som si povedala, že už určite určite sa nevzdám, takto dobre sa mi ešte nedarilo (; vyťahujem veci, ktoré som nenosila už aj 5 rokov a začínajú mi byť aj tie veľké, čo ma povzbudzuje (;
A už viac ani nemysli na také, že bývala som pekná baba, to si iste stále, veď postava nie je zasa to najdôležitejšie. Základ pri chudnutí je prijatie samej seba, potom to ide ľahšie ((:
A ešte taká menšia rada, keď nemáš chuť na sladké, tak kašli naňho :D ja celkovo keď nemám chuť tak nepapám... A idem skúsiť robiť tak, že keď budem mať chuť na sladkosť, dám si med.

sloniatenko

ahoj lenulik nie urcite to nebol posledny prispevok snad ani tvoj :) a uz si nieco schudla?a kolko chces dat dole?ako chudnes alebo co si skusala?ja sa bojim.no dnes nic sladke len rano nrsquik s mliekom potom vlaknina a potom graham roztek +syr.a dam si ovocko a chystam sa pit pravidelne ten pu erh caj neviem jak sa to presne cita.je zdravy a chuti mi a este zeleny caj :) chcem i cvicit len neviem jak to teraz pred vianocami stihnem. tak tak :)

sloniatenko

gretka dakujem za drzanie palcekov. :) naozaj potrebujem niekoho s kym si o tom mozem pokecat lebo nikoho takeho nemam a je to treba vies niekoho kto ta potiahne ked ty nevladzes a s kym sa poradis a tak ,) ja sa bojim lebo ja vzdy vydrzim tak mesiac a potom zas vela zleho jedla... :( asi si myslim ze hned musi byt vysledok a ze ked schudnem prve 3kg ze je dobre a mozem povolit...a tak to ide furt dokola..dom ja ale.za nejake cez 2r pribrat 14kil?sak to je hroza vsak?horsie je ze ja to sladke nejem ani preto ze mam nejsku velku chut alelen tak.predtym som byvala pekna baba ktora mala peknu postavu ne vychudnutu ale ne tlstu no a zrazu som gulka.snad to uz dam dole konecne.tak musime sa poporovat vsak sme v tom vsetky spolu tak pekne pomali chudnime a piste.pekny dnik

Get Fitter

Ahojte, vidim ze nadsenie nechyba a to je dobre. Hlavne do vasho planu pridajte davku pohybu a samozrejme aj vhodnu regeneraciu co plavanie je idealne. Volam sa Jojo, som kondicny trener - pridte si niekedy somnou zacvicit! www.facebook.com