Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

jaaa

ja sa chcem opytat ci moze mat spolocne antikoncepcia a alkohol ze vzdy ked si dam aj ked len malinko vzdy na druhy den vraciam.... nikdy som to z alkoholu nemavala a teraz ked berem tuto antiku uz asi 4mesiace tak mam taketo problemy..

noonaa

ahoj,ja ju beriem rok,tiez som spozorovala mensiu chut ako pred tym,ale akoze,skor je to tak,ze sama od seba nevyprovokujem nic,ale ked priatel zacne,tak je to ok...ale kedysi som bola ak nymfa:))) nastastie sa trochu teraz,ked je leto a menej problemov vraciam do povodneho stavu,ale aj tak,dakedy som bola zivelnejsia,myslim,ze tento moj mensi zaujem o sex je od vtedy,co beriem lindynette..

nagini

ahojte, prosim Vás, ktoré už máte dlhodobejsie skusenosti s touto hak, aby ste mi pomohli. už nejake styri mesiace stracam chut na milovanie, najskor som tomu nevenovala pozornost, lebo som toho mala vela v skole- státnice. ale teraz mam prazdniny a vsimam si, ze to už nie je ako volakedy, normálne sa bojim toho, ked som s priatelom, ze bude chciet daco viac.. a chut mam vazne ze raz za dva tri týzdne... a aj to nie vzdy... tuto antiko beriem rok aj stvrt s prestavkou, tak sa chcem spytat, ci aj niektorá z vas ma podobne problemy a ci to je z antiko, alebo musim hladat inu pricinu. diky za odpovede

kacenkaaa

ja uzivam Lyndinette 30..aky je v tom rozdiel ma s nou niekto skusenosti??
ionka ja som s nou dost spokojna,trosku som aj pochudla,ale aj tak si nemyslim ze to z antiky,plet sa zlepsila,nalady stale ako predtym,hlava sem tam ale to je si myslim v poriadku a kramy hocida pekne nacas co som veeelmi spokojnaa,je to super pocit zuz mat pravidelnu menstruaciu..

noonaa

a ja som po nej schudla...... beriem ju rok...nepriberam,nemam naldy, plet,da sa...ziadny zazrak,ale necitim sa zle a to je hlavne,menzes nacas,trosku ma poboli brcucho...ale nemenila by som ju,je super

july

Ahojte, chcem sa spytat, ci je to normalne, ked som si zabudla dat tabletku, teda jednu som vynechala a na treti den sa objavilo spinenie. Je to v poriadku? Dakujem pekne

hoska

helen120...ja ich uzivam vyse roka a som s nimi spokojna...trosku sa mi zvacsili prsia a aj plet sa mi upravila aj ked po dost dlhej dobe...no to ale to nebol moj ciel preco som zacal braz tuto HAK...

helen120

ahojte baby, dnes som si kupila tuto HAK, bojim sa že priberem a nebudu mi robit dobre, ked tu citam väčšinou negatívne účinky... ale viem, že u každej je to ine...

hoska

ajoj...ja tu antiku uzivam vyse roka a som spokojna...a na tri mesiace za ne dam zhruba 730SK...ale zase nie je lekaren ako lekaren

lucy00000

caute,,ja este len rozmyslam nad tabletkami ale stale neviem ake si mam dat predpisat,,ako tak citam je tu vic negativou...a moze mi niekto povedat kolko stojja na 3mesiace?dakuejm