Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

kiki

Chcem Vas poprosit o radu. Uzivam Lindinette20 uz pol roka, a pocas menstruacie sa priatel do mna urobil. Mam sa obavat? Pretoze viem, ze ked zena berie tabletky, chalan sa v pohode moze spravit aj do nej. My to tak nerobime, preto sa teraz trosku bojim. Dakujem za odpoved

satles

2mesiace užívania, nežiadúce účinky= rozhádzaný krvný tlak, cievne, dýchacie a srdečné problémy, záver= najhoršia HAK akú som doteraz brala!!!

sunny1986

no ja mam za sebou prvych 13tabletiek,co je myslim uz dost,ale chuti do jedla mam skor viac ako menej,akne mi nezmizlo a pobolirvali ma na zaciatku vajecniky...tak neviem...ake mate skusienosti s jej ucinkom na plet?a aktak kedy zacne ucinkovat?

hoska

ahojte....chcela by som sa vas spytat, ze ako reaguje tato antikoncepcia s antibiotikami penbene ktore sa na penicilinovej baze...je velmi znizena ucinnost tejto hak?na pribalovom letaciku som sa docitala ze je to pri liečbe epilepsie, tuberkulozy a niektorych infekcnych ochoreni...a ja mam teraz streptokoka..no tak neviem...za odpovede dakujem

katilkaa

Ahojte chcela som sa spýtať že ked si dám prvú tlabetku v 1. den menštruácie tak je pravda že som chránená hned? vopred dakujem :)

angeles

beriem uz druhe balenie a som v pohode som spokojna...heh tej spolahlivosti sa este bojim radsej aj ten kondom...

mia

lindynette su podla mna dobre tabletky...schudla som z nich a necitila vedlajsie tabletky,no ked som ich vysadila na jeden mesiac pribrala som 3 kila..inak su zatial uplne spolahlive:)

angel1

...beriem ju uz 3roky som maximalne spokojna,absolutne ziadne vedlajsie ucinky...a je pravda nepriberies z nej...:))