Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

sunny1986

no mila kiki,do mna sa priatel urobil hned prvy den ako som to zacala brat,kedze som dostala aj menzes,akosi sme sa spolahli a odvtedy uz dva mesiace pravidelne to do mna strieka a zatial musim zaklopat:)babo sa nekona:) ale treba to brat poctivo a bacha na niektore lieky,ktore ucinky HAK znizuju...

sunny1986

no takze ja uz beriem tuto HAK druhy mesiac a farbenie absolutne ziadne,akurat som trocha pribrala,hlavne do bokov a brucha,a prsia sa mi dost zvacsili aspon o pol cisla,takze aj pozitiva to ma:)na zaciatku som bola trocha precitlivela ale uz je dobre.a vyrazky mi pomaly kapu...tesim sa:D a ucinkuje skvelo,od prveho dna,ziadne babo sa nekona:)

kiki

Angeles dakujem velmi pekne :) som nezabudla zobrat ani jednu,snazim sa to poctivo brat.Ak som citala ze beries antibiotika, tak skore uzdravenie!

angeles

ja som mala tak prvy tyzden taku dost blbu naladu ze som sa rozplakala alebo tak...ale nebolo mi vobec zle fyzicky...len psychicky ale potom to preslo...

mataa

Ahojte,chcela by som sa opytat ze po akom case po zacani brania ste mali neziaduce ucinky?..ja dneska jem druhy den a zatial ziadne neziaduce ucinky...diki:)

katilka

Ahojte chcela som sa spýtať že ked si dám prvú tlabetku v 1. den menštruácie tak je pravda že som chránená hned? vopred dakujem :)

angeles

no ja teraz tiez beriem antibiotika tak sa radsej budem chranit viac lebo na letaciku bolo ze proste ked sa beru antibiotika ma sa pouzivat aj doplnkova forma ochrany