Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

angel22

Ahojte práve začínam brať túto antikoncepciu a chcela by som opýtať že po užití poslednej tabletky na kolký deň mám začať s užívaním druhého balenia???Dakujem!

melissa

Ahojte, ja berem tuto antikoncepciu presne 2 mesiace a som s nou zatial spokojna...zo zaciatku( cca tyzden) som spinila, ale to sa da zvladnut. Takze ja mozem len odporucat:)

zuzi8954

ahojte, ja som brala lindynette asi 6mesiacov.prve 3 - 4 boli uplne v poriadku no potom sa zacal horor.to ze som pribrala 5kilo ma az tak netrapilo ako to ze som mala caste bolesti hlavy az migreny, bola som podrazdena, chcelo sa mi bezdovodne plakat. lekar mi odporucil novynette.prve mesiace to bolo ok ale po 4mesiacoch opat tie iste PMS ako pri lindynette.teraz idem vyskusat Yadine tak som zvedava

sonia

beriem lindynette mesiac a prave cakam na menstruaciu.po akom dlhom case by mala prist?pisu 2 3dni,ale uz je piaty a ja mam len spinenie.je to normalne,alebo mi nezapasovali tak ako mali?nemate s tym niktora z vas skusenost?

natynr

ahojte,ja som začala s touto antikoncepciou pred mesiacom a som s ňou spokojná. Nepribrala som z nej,mierne sa mi zväčšili prsia a našťastie žiadne špinenie nebolo.takže ja môžem len odporučiť

pumita666

no ja ju beriem uz druhy mesiac ale..cojeviem..trocha sa mi zhorsila plet som citliva..uz som aj plakala len tak..haluz, zvikne mi byt zle..od zaludka, ajchut do jedla je vzdy ina

dáša

ak som už z jednej antikoncepcie pribrala a plynulo prejdem na Lindynette 20, znamená to, že zase pôjdu kilá hore???

madelline

juuu, tak mam ich uz asi pol roka aaa vlastne mam pocit akoby som ani nic nebrala.. ocakavala som ze trochu priberiem, ze narastu prsia, vylepsi sa plet aaa suma sumaaarum, vsetko je po starom... len uz nemam bolesti (plusovy bod) cize babule, co sa boja priberania, hmmm, hrozbu by som v tom asi nevidela, ale citam tu ze sa nasli aj take co pri nej pribrali (skor by som vsak ich kila navyse pripisovala niecomu inemu aaa tabletky su vhodnou vyhovorkou :)) ale nikdy nevies) ale ak vam len toto lezi na dusi, tak odporucam Yadine (maju malu hladinu hormonov, cize niesu k vasemu telu az take krute ako ina antikoncepcia aaa nemalo by sa vraj ani moc priberat po nich) vela stastia... :)

matkaaa :)

ja ich uzivam uz asi mesiac...nemam s nimi problemy az na to ze od nich posledne dva tyzdne spinim co mi ide dost na nervy..ale vraj je to normalne kym si telo nezvykne..kramy mi prisli na cas..:)co je fajn..