Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

hlaschlapa :)

ahojte, ja napisem skusenosti s mojou priatelkou,ktora tuto hak berie. býva dosť podráždená, výbušná, mala vyhádzanú tvár dosť dlho s tým bojovala, nepribrala vôbec nič, ale asi preto, lebo cvičí každý deň, prsia vôbec, ešte mám pocit, že sa zmenšili :)).. pri milovaní má bolesti, je vzrušená a pritom suchá vo vnútri, a celkovo menšia chuť na milovanie...vyskúšala ich na 3 mesiace vysadiť a všetko išlo do normálu..tak teraz si ide predpísať iné, myslím yadine..

mima410

Ahoj baby. Tak ja som Lindynette 20 brala vyse pol roka a musim povedat, ze moje dnicky mi vzdy chodili na cas. Ako nahle som ju prestala uzivat, tak mi zacali meskat o cca 3-7 dni, ale nic vazne. Bolesti som nemala. Jedine co na tejto antikoncepcii bolo chybou a preco som ju prestala brat bolo to, ze som nej zacala rapidne priberat a to asi tak 5-10kg. Myslim vazne. Dokonca sa mi na bruchu vyhodili aj strie a nevyzera to dobre. Preto tuto antiko neodporucam. Teraz zacinam brat novu antiko a zevraj nova a dobra na tehu tak uvidim co to je ale na Lindynette 20 veru nemam dobre spomienky.

dankajanka

ahoj,chcela som sa opytat ze ci je v poriadku ked berem lieky prvy mesiac a uz som dobrala vsetky tabletky a uz je 4den a stale som nedostala menzes.Brucho ma sem tam pobolieva ako keby som mala dostat ale nic..dakujem

boba.7

Ahojte.Chcem zacat brat tuto antikoncepciu,5mesiacov neberiem nic predtym som mala chloe no islo mi na nervy ze to musim brat 28dni a to ma vycerpavalo.Aky mate nazor na lindynette??Moc pribrat nechcem ,takze sa toho obavam.dik za pomoc

zuzulik5552

ahojte baby!prosim o radu,berem HAK Lindynette20,bola som s nou spokona az doteraz...strasne som pribrala do bokov,brucha.Do prs ani kusok a zislo by sa mi lebo mam moc male!Bojim sa,ze za chvilu budem mat brucho vacsie ako prsia :(.Poradte mi ci mam zmenit HAK a ak ano tak aku by ste mi doporucili?

baška :)

u mne je to 8deň, čo som začala brať tuto HAK. Všetko je v poriadnku, len ma trochu znepokojuje, že mám už 8.deň menštruáciu. Je slabá, ale predsa je!!! -v živote sa mi to nestalo, takže predpokladám, že je to z týchto tabletiek, kedže je to pre moje telo niečo nové.
Ale predsa sa spýtam: je takáto dlhá menštruácia normálna, je to následok HAK? Nič ma nebolí ani mi nie je zle, len to dlhé krvácanie :(
Ďakujem za odpovede,skúsenosti,rady,...

kikula

ahoj ja som si prave dala moju tretiu tabletku antikoncepcie a nepocitujem zeby mi bolo nejako zle,tazko...len prvy den ako som si ju dala tak mi bolo trocha na vracanie ale to je vraj bezne ked je prva tabletka...lebo nez si to telo na tu tabletku zvykne tak to vrat trva chvilku...

ivananak

Ja ju beriem skoro rok,nepribrala som z nej, len mi dost!!! narastli prsia, a zostala som strašne citlivá, pre každú kravinu sa rozplačem a býva mi občas zle, ťažko... Predtym len občas večer a teraz sa to spravidelnuje. Len neviem či je to z toho... Neviete??? Bojim sa, že mi to nerobi dobre.

hubinka

lenka1919 ahoj ja beriem antikoncepciu lindynette 20 tretí mesiac a som s ňou úúúplne spokojná. nemá žiadne vedlajšie účinky a pribrala som asi 2 kilá ale to je bežné u ktorejkoľvek antikoncepcie takže sa toho vôbec nemusíš báť a navyše po nej celkom dobre rastú prsia :))

baška :)

sunny 1986 - hned prvý deň, ako si si dala prvú tabletku sa do teba priateľ urobil? Neviem prečo, ale mám pocit, že min. ešte týžden by ste sa mali chrániť aj inak, aby to bolo stopercentné! Takže - ak je to tak,ako som to pochpila, tak ste mali strašne veľké šťastie...