Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

jarusska

ahoj, chcela by som sa spytat, ak zacinam s Lindynette a teraz este beriem stare tabletky, konkretne Chloe, kedy mam zacat brat tie nove? ked dostanem, alebo az po 7dennej pauze? dik

mata989

ahojte chccem sa spytat dievcat ktorym bolo zle z tablietiek Lindynette ze ake zmeny pocitovali..zaujima ma ako im bolo zle..co vas trapilo..za odpoved dakujem..

mirka 23

Matula, nerob si pauzu a nedostaneš menštruáciu. Po poslednej tabletke zober na ďalší deň nové balenie, inak to nejde. Nedá sa to tak ako si to ty predstavuješ.

ayax

ahojte chcem sa opýtat,čítala som tie vaše príspevky,ale v žiadnom nebolo,to že ak sa do vás priatel spravil.a teraz neviem či sú naozaj spolahlivé,alebo nie?!prosím napíšte mi na moj e-mail -onishka@centrum.sk ....dakujem

matula

ahojte.. chcem sa poradit ohladom lindynette.. menzes mi vychadza na nedelu a chcem dostat aspon v piatok al.v sobotu.. stredu beriem poslednu tabl. co mam robit? ak chcem dostat v piatok nemam brat tabl.uz v utorok? alebo mam normalne dobrat a skratit si tu pauzu napr.ze stredu zoberem poslednu a dalsie balenie zacnem skor.. hmmmmm?!

mimka

Ahojte.beriem lindynette treti mesiac a vedlajsie ucinky nemam ziadne.menstruacia sa mi upravila a je omnoho slabsia ako bola predtym.mohli by ste mi niekto,prosim,povedat,ci je naozaj spolahliva.akosi sa stale trochu bojim,a tak pouzivame s priatelom taktiez barierovu antikoncepciu.

zuzkab

ja som začala priberať asi po 3 mesiacoch užívania Lindynette20 a teraz sa tých kíl neviem zbaviť, uvidím ako mi zaberie nová HAK /Minerva/

ivanana

ja beriem Lindynette uz siesty mesiac, zatial som si myslela,ze nemam s nim problemy ale ako tu citam tak asi predsa len. obcas som az neunosne naladova, rozplaceme ma hocijaka blbost, migreny ma sice obchadzaju. napriek tomu sa akoby som pribrala aj ked vaha to neukazuje. len som ostala trocha prekvapane z nazorov zo straty chuti na sex...lebo s tym zatial nemam problem skor naopak:P

boba33

ahojte, ja by som rada prispela odkazom na hak, nebrala som sice lyndetee 20 ale minististom ale je to dost podobne su obidve nizkohormonalne. Brala som hak po dobu 4 rokov bez prestavky, zo zaciatku to bolo v pohode,len trosku som pribrala dake 3 kila.predtym som mavala nepravidelnu menstruaciu takze tieto tabletky mi dost pomohli.Az asi tak po dvoch rokoch uzivania som spozorovala nepriaznive ucinky.Stratila som uplne chut do sexu, bola som ako frigidna a zacala som mavat bolestivu menstruaciu co predtym nie. Doktor mi urobil testy a vsetko bolo v poriadku.Dovod pre co som nakoniec vysadila hak, bol ze posledny rok, som mala neuveritelny pms. bola som naladova citliva ale tak hrozne ze sa to nedalo kontrolovat, hocikedy som sa rozplakala, ked som mala pred menzesom bolo mi to normalne vidno na tvari,mala som kruhy pod ocami a tie nalady! Nakoniec aj doktor potvrdil ze to pms bolo z tych tabletiek a hormonov.Po vysadeni, mam opat vacxiu chut na sex menstruacia mi chodi nacas a pms sa uplne vytratili:-)