Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

walik

Ahojte, uzivam antikoncepciu Lindynette 20 a chcela by som vediet ako oddialit menstruaciu o 3 dni. Vychadza mi to na piatok a chcela by som to dostat v pondelok. Staci, ked doberem poslednu tabletku z balenia a bez 7-dnovej pauzy zacnem brat nove balenie 3 dni a potom si dam pauzu? Ak viete, poradte prosim.. dakujem

mirka 23

Podľa mňa by sa ti nemalo nič stať. Počkáš na menštruáciu a novú HAK začneš brať v 1. deň menštruácie. Ak ti nevadí, že nebudeš chránená.

melania156

ahojte, chcela bz somsa vas spytat, lindynette beriem už pol roka, doktor mi odporučil prejsť na iny druh antikoncepcie - velke problemy s vlasmi.. stalo by sa mi niečo ak by som po 14 dnoch uživania antikooncepcie prerušila uživanie a počkala by som si pokial mi nepride menštruacia a v prvy den menštruacie by som nasadila novu antikoncepciu???? prosim pomožte surneee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

normalne

potrebujem vediet ci su aj balenia Lindynette na mesiac? a mam jeden problem , ked neberiem Lindynette tak priberam , je to normalne ?

kuriatko1811

chcem sa spytat,po kolkych tabletkach mam istotu ze neotehotniem?...bo som este nebrala predtym antikoncepciu..a zacala som brat prave lindynette 20 a zjedla som ich zatial iba 5 tak newiem.. dakujem

monicka2509

jaruska ak mas pribalovy letak,hoci aj od tej chloe aj od novej Hak tam je to napisane a mas zacat hned brat,necakas na pauzu,hned po poslednej tabletke zacnes brat na druhy den prvu

mirka 23

Jaruska, a to ti lekárka nepovedala?! Mne sa zdá že hneď po poslednej tabletke, začneš brať nové balenie, nemáš pauzu.