Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

kristína haviarová

ja by som sa chcela opytať že ja berem lindynette 20 a ešte mam 3 tabletky, ael krvacanie už došlo sice slabe ael je..neviete mi poradiť čoto znamená aelbo čo stým...dakujem

cooo??

jankaaaa, to snad nemyslis vazne??!! .. chces povedat, ze si ju brala, tak ako sa ma, zodpovedne, a si otehotnela? Ja ju beriem a priatel sa do mna bezne urobi a nemam problem a neverim, ze by toto mohlo byt na trhu, keby to bolo, tak ako pises..

jankaaaaa

Lindynette 20 ma niekoľko vedľajších účinkov. Ten najvážnejší je, tehotenstvo! Áno, Lindynette je absolútne nespoľahlivá \"ochrana\" a keď ju beriete, to je ako keby ste ju nebrali. Z diaľky sa jej vyhnite! Teda, ak nechcete mať dieťatko. Hovorím z vlastnej skúsenosti a chcem touto cestou varovať všetky ženy.

sandra13

Ahojte, ja som vysadila lindynette30, pribrala som od nich niekolko kil po mesiaci, preto som zmenila tabletky. Este mi ostalo dvojmesacne balenie, ak mate zaujem, predam ich za 400sk, alebo cena dohodou. Som z Nitry. sandra.palagova@gmail.com

lul

ja som lindynette 20 uzivala pol roka do vcera, od dnes skusam belaru. na zaciatku mi byvavalo na vecer trocha zle, prve mesiaciky trvali skoro dva tyzdne.. inak bolesti pri nich sa o dost zmniernili, ale nevymyzli uplne. nepribrala som ani gram, ani prsia sa mi nezvacsili :( :), zato som nenormalne precitlivena a zacala som mat sem-tam problemy s dosahovanim orgazmu, co dovtedy nebol problem.tolko asi moje skusenosti :)

wewe

Cauko, ja tuto hak uzivam 4. mesiac a som vcelku spokojna. Potesilo ma hlavne to, ze sa mi zvacsili prsia:)Ale! Pri sexe som "tam dole" strasne sucha...a to ma dost trapi! Inak nemam s nou problemy..ani som nepribrala:)

cuza

ja ju beriem uz dlhsiu dobu.. ked ti lekar (ka) povedal(a) ze ju mas zacat brat na piaty den menstruacie, tak zacni, ale potom uz prejdi na normalny cyklus, to znamena 21+7..cize po vybrani celeho balenia mas sedem dni pauzu a na osmy den zacnes brat novy blister..pocas pauzy si plne chranena..a co sa tyka toho kedy po dobrati poslednej tabletky dostanes menstruaciu, tak den po tom nist a o dva dni by si ju mala dostat..ale zo zaciatku sa nemusis bat ked sa nedostavi vobec, alebo s mensim oneskorenim, pripadne bude uplne slabucka.
problemy s Lindynette 20 som zatial ziadne nemala, je v pohode, ani som po nej nepribrala (a to mam problemy so stitnou zlazou, cize mam k tomu predispozicie). tolko odo mna

jajaa

ahojte...ja som brala lyndenete 3 roky potom som prestala kvoli operacii mandli, a ted znova zacinam, no ja musim brat z dovodu aby sa mi netvorila cysta na vajecniku,kedze mam uz len jeden,no ale fajcim a anesteziologicka mi zakazala,ze musim prestat,ale neviem ci to zvladnem, je mi to jedno,ale ani mi nechuti,ale budem sa pokusat prestat ale vsak ake to ma presne nasledky???