Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

pre aduliena

Keď ti to tak povedal doktor tak to asi bude v poriadku nie? :)) chránená po 7 dňoch od začiatku užívania na sto procent, dovtedy použi kondóm.

aduliena

Ahojte, lekár mi predpísal Lindynette20. Povedal, že ju mám začať užívať až na piaty deň menštruácie. Je to ok? Nemá to byť od prvého dňa?
A odkedy budem chránená? Užívam ju prvýkrát. Vďaka.

cica611

Berem hormonálnu antikoncepciu 9. deň, od začiatku ms. Mám takú otázku, či je to normálne, že ms ešte stále mám? Prosím poraďte mi. Ďakujem

vbk9@azet.sk

Zacala som pouzivat antikoncepciu Jeanine.Dnes je uz 12.den co mam stale menstruaciu a bolestivu,neviem kedy konecne prestane...Viete mi niekto poradit,ci prestat brat tablety al.ich uzivat dalej.

Jana C

ALL: po 10 mesačnej pauze som začala užívať Lindynette 30 a mám nenormálne silnú menštruáciu. Takú som nemala ani bez tabliet. Predtým som brala aj iné druhy, ale vždy som mala slabú. Zažili ste to niektorá?

mia

ja som prave dobrala svoje prve balenie hak lindynette20...ze vraj menzes mam dostat uz po troch dnoch od poslednej tabletky..je to pravda???inak som s touto hak celkom spokojna...uz za mesiac mi vyrazne narastli prsia..čo mi davaju aj chalani pocitovat:))))som sice citlivejsia a viac komandujem vsetkych..zatal som nepribrala..ja toho zjem vela..ale zatal je to v poriadku:)))

pre melaniu 156

mirka 23 prosím ťa rozdávaj iba kvalitné rady a nie dohady. Toto je fórum o zdraví a zlou informáciou môžeš ublížiť, preto keď niečo nevieš tak prosím ťa neraď, tu nejde o to, poradiť vždy a v každej téme, len aby som mala čo napísať. Ok?

Pre melaniu 156 áno môže sa ti niečo stať, je potrebné dobrať celé balenie antikoncepcie a potom prejsť na ďalšie, okrem neželaného tehotenstva, sa ti úplne rozhádže menštruácia, to jest, budeš krvácať aj 2-3 krát do mesiaca a to určite nechce žiadna žena mať furt menzes. Milé dievčatá a ženy pri každej Antikoncepcii máte informačný letáčik, ktorý je naozaj potrebné čítať, pokiaľ ho nemáte stačí si ho v lekárni pri preberaní antikoncepcie vypýtať. Nechápem ako môžte takto hazardovať so svojími životmi a zdravím, užívať lieky a nepoznať riziká. Antikoncepcia nie sú lentilky, ktoré užíva každá žena ako chce, kedy chce a si je úplne istá, že sa jej nemôže nič stať. Antikoncepcia je najväčšie svinstvo, ktoré vám úplne rozhádže organizmus, ale to zistíte až keď budete mať 30 rokov a začne vás to trošku aj zaujímať, keď už, tak ju užívajte poriadne.

mirka 23

walik, nefunguje to tak, že budeš brať tabletky ako chceš a menštruácia sa ti oddiali. Najlepšie by bolo ak by si nemala pauzu a menštruácia sa nedostaví vôbec. Raz za čas to nezaškodí.