Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

moooo

Ahojte,zacala som brat Lindynette 20,a chcem sa spytat,ze po 7dnoch ju treba brat znovu,aj ked este budem mat menstruaciu??Dakujem za odpoved!

mmenoir

uzivala som ju vyse polroka, ale nemam na lindi dobre spomienky. pribrala som asi sest kg napriek tomu ze zivotny styl som po zacati antikoncepcie nezmenila, kvoli tomu ze som tak rapidne pribrala, som sa stala dost zakomplexovana, chut na sex nulova (co je pri mne dost zarajuce :D), plet trochu upravila, ale nie nejako moc... ked som ju vysadila tak som v pohode schudla naspat, aj chut na sex sa vratila...

za dva tyzdne zacinam brat diane 35, ma s tym niekto skusenosti??

alenda

Nemám s touto antikoncepciou dobré skúsenosti, brala som ju vyše 2 rokov a až s odstupom času som zistila, koľko má na mňa negatívnych účinkov. Nemala som vôbec chuť na sex, vlastne som si to len pretrpela, aby som nestratila priateľa, dostala som postupne strašné migrény, skoro každý deň a opakovane sa mi vracali kvasinkové infekcie, čo antikoncepcia tiež podporuje. Už nechcem vyskúsať ani iný druh, lebo aj keď niekto nemá nežiaduce účinky, telu to neprospieva. Chápem, že niekto nemá inú možnosť pokiaľ nechce otehotnieť, nechcem ani nikoho plašiť, je to len vec názoru. Buďte ale opatrné a neužívajte to za každú cenu. A hlavne treba dodržiavať pravidelné prehliadky a neužívať to dlho. Dosť veľký problém je vrátiť sa do normálu, lebo HAK znižuje bolesti pri menštruácii a skracuje krvácanie a samozrejme upravuje pleť. Kamarátka sa stretla s dosť veľkým problémom po vysadení, ale bola to iná značka antikoncepcie.

alenda

Ahoj si chránená aj počas 7 dňovej pauzy, aj keď ju berieš len prvý mesiac, začínaš byť chránená hneď ako si si ju nasadila. A to kedy dostaneš menštruáciu je u každej individuálne. Možno dostaneš až 6. deň. To neznamená, že ti musí skončiť krvácanie skôr ako začneš užívať tabletky na ďaľší mesiac.

luluka

ahojte. chcela by som sa spytat ci som chranena aj pocas tej 7 dnovej pauzy aj ked tu antikoncepciu beriem estelen prvy mesiac. a este sa chcem spytat ci je normalne ze uz mam tu apuzu strvrty den a este stale sa nedostavilo krvacanie, ale tabletky som brala poctivo ani jednu som nevynechala...prosim vas odpovedzte na mail alebo aj sem, ale prosim co nasjkor...dakujem

moncici

ahojte všeci chcela by som sa spitať či som chránená aj v dňoch ked neuživam hak teda počas 7 dňovej pauzi...čitala som to tu všetko a jedny tvrdia ze som chranena aj počas tychto 7 dní iny zase hovoria že až po 7 dňoch ...na letaku je napisane po 7 dňoch ale neviem či sa to nevsťahuje len ked s touto antikoncepciou začinam....berem lindynette už 2 roky som celkom spokojna trocha som stlstla ale v pohode...:) fakt by som chcela vediet na toto odpoveď lebo sice počas tejto pauzi použivam aj kondom bojim sa niekedy :) hii

petra252

mala som priatela asi tri roky, zacala som brat tuto HA lebo som mala nepravidelny cyklus. Cycklus sa mi upravil a asi po roku som uplne stratila chut na sex, milovala som sa snim raz za mesiac a to iba preto aby som ho aspon ciastocne uspokojila. Baby neberte to svinstvo, takmer som o neho prisla. Lenze ja som si to vobec neuvedomovala a obvinovala som jeho. Baby, neberte to svinstvo