Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

zjuzjika

kacena samozrejme,ved nato bola antika vymyslena, nie? naco by ti potom bola, ak by ta tych seden dni nechranila ? :-)) jj, neboj chranena si ...

zjuzjika

zubajda podla mna ide u teba len o spinenie, ale je to tym, ze si zabudla zobrat tie dve tabletky a tvoje telo si to vysvetlilo po svojom ....

zubajda1313

zjuzjik,myslis ze sa to upravi a prestane to,chapes to je iba tak sem tam vzdy len cez den ked som v praci a beham hore dole chapes ma? hmm mozem si za to sama co?!

zubajda1313

zjuzjika moja si si ista?prestane to rvacanie.vies to neni ozajstna menstruacia je to len take akoze no.dakujem ti velmi pekne ze si odpisala,dufala som ze aspon niekto dakujem

zubajda 1313

AHOJTE,VIETE MI PORADIT?ZABUDLA SOM SI VZIAT ANTIKONCEPCIU 2DNI A POTOM SOM SI VZALA NARAZ TIE ZAMESKANE TABLETKY INAK ICH BERIEM UZ VYSE ROKA.DA DALSI DEN SA DOSTAVILO MIERNE KRVACANIE ALE IBA V POPOLUDNAJSICH HODINACH.VECER NIC ANI RANO AZ NA DRUHY DEN ZAS POPOLUDNI.TABLETKY BERIEM DALEJ V OBVYKLOM CASE.MAM ICH BRAT DALEJ ALEBO AKO POSTUPOVAT.DAKUJEM ZA ODPOVEDE VOPRED.

kacena20

Ahojte.Chcem sa opýtať kedy sa má brať prvá tabletka ,Ak som ju ešte nikdy predtým nebrala. V prvý deň menštruácie alebo kedy?
Vdaka:)

25jessica25

JA BERIEM TABLETKY UZ VYSE ROKA A JE MI FAJN SADLI MI ALE NEVIEM UZ ASI MESIAC SI NEDAVAME POZOR A CHCELI BY SME V TOM POKRACOVAT LEN SA BOJIM CI SA NEMOZE STAT V TOM PRIPADE ZE OTEHOTNIEM