Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

verona91

STARGIRL26 dakujem:) teraz mam riadnu menstruaciu tak uvidim..lebo ked som mala vziat 18 tabletku som ju zabudla a vzala som ju o 10 hodin neskor a uz mi to telo citilo a hned som zacala krvacat az do teraz kym mam tu menstruaciu.dufam ze sa to napravi lebo nechcem zase menit HAK..a uz u teba je to v pohode???

STARGIRL26

AHOOJ....tak ja som sa chcela opytat ze kolko by som mala brat tu antikoncepciu aby sa chalan mohol urobit domna....??odpiste dakujem....

STARGIRL26

AHOJ VERONIKA91..S TYM KRVACANIM TO NIEJE NIC VAZNE JA SOM TIEZ KRVALA VYSE MESIACA A PRESLO NA DRUHU MENSTRUACIU...MNE DOKTOR POVEDAL ZE JE TO NORMALNE PRVE 3CYKLY...TAK SA NEBOJ

STARGIRL26

AHOOJ....tak ja som sa chcela opytat ze kolko by som mala brat tu antikoncepciu aby sa chalan mohol urobit domna....??odpiste dakujem....

Aduliena

Ja tiež užívam túto HAK a nepoužívame inú ochranu. Tiež verím tejto HAK, priateľ sa vždy spraví do mňa a zatiaľ sa nestalo nič.

alz-bee

jannka:...HAK sa dava predpisovat hlavne preto, aby sa ten kondom pouzivat nemusel. Aby ste si s partnerom mohli to milovanie uzivat bez zbytocnych stresov...takze moja odpoved znie-nie, my nepouzivame kondom, lebo beriem Lindynette 20:)...ani jeden z nas nema pohlavnu chorobu, sme si verni, cize v tomto pripade je naozaj kondom zbytocnost. Uz sa nam neraz stalo, ze sa priatel do mna aj urobil a tehotna som neostala. Verim im na 99% (kedze 100%-na je asi iba smrt v dnesnom svete..) a kedze ich beriem pravidelne a sucasne neuzivam antibiotika, tak si myslim, ze fakt sa pocatia nemusim obavat...

verona91

ahojte baby chcem sa spytat ci mi sadla HAK lindynette20 ked som od nej 12-13dni krvacala teraz ju beriem 15 den a je to uz v pohode.viem ze viacere krvacali dlhsie.lekar vravi ze to je v pohode ze telo si musi zvyknut no rada zoberiem rady aj od vas dakujem pa.

zuuuuzulkaaa

Aj ja patrim medzi tie stastnejsie, beriem ju uz polroka a nemozem si stazovat, nepribrala som ani kilo, zvacsili sa mi prsia, skratila menstruacia a nepravidelny sex s mojim partnerom sa stal castym a pravidelnym. nemam pol zleho slova na tuto antikoncepciu