Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

matka3333

Ahoj Zuzi podla mna nie...aj keby sa do teba ved vies co=)...tak sa to asi neda, vsak vajicko na to nie je pripravene...

niekto

ak mas pravidelny cyklus mala si neplodne dni a krom toho

prerus. suloz ma 4-27%

cize take mas riziko ze otehotnies ked sa budes chranit prerus. sulozou cely rok
samozrejme tie cisla su len orientacne

zuzik

Caute,prosim Vas da sa otehotniet,ked som sa milovala s priatelom pocas menstruacie?Nespravil sa do mna,prosim dajte mi vediet co si myslite,dik

matka3333

ahoj ja som mala par dni aj take ako krv...ale vacsinou hnede...no ale mala som cely mesiac to dufam ze ja v poriadku...a druhe balenie uz bude ok...no uvidime

janka

ahojte ja som zacala brat anti asi pred 2 tyzdanmi citim sa fajn ani som nic nepribrala akurat sa mi trosku naliali prsia ale jedine co ma trapi ze sa cistim uz 2 tyzdne neviem ci je to normalne...

vasila

zostaili mi dve tabličky a neviem čo s nimi, rada by som sa ich zbavila ak by mal niekto záujem .... kaliva@azet.sk

levicatko

ahojte...ja tiež berem antik.už asi 7 rokov a podla mna je najlepšia...nepriberám s nej skôr naopak som stále na tej istej váhe a vôbec mi neni s nej zle, niektore antik,su také tažke a je ti zle od žáludka táto naopak je super..vrelo odporúčam :)))

daniela24

...lindynette20 uživam vyše pol roka a som s nou spokojna...žiadne vedlajšie učinky, žiadne vytoky...prsia mam plnšie a pribrala som 6 kg...odporučam...

alz-bee

Ja beriem Lindynette 20 uz temer 3roky a nemam s nou ziadne negativne skusenosti, ba prave naopak...menzes mi trva max. 4dni, necitim absolutne ziadne bolesti, pribrala som jedine 2kila, prsia mam plnsie, cize naozaj mi sadla. Akurat prvy mesiac bratia som mala spinavy vytok,ale to je normalne. ten trva, kym si telo na nu nezvykne. A kedze ju beriem pravidelne, tak verim, ze ma aj nadalej bude ochranovat pred otehotnenim. Ja osobne ju odporucam, ale je pravda, ze kazdej babe sadne cosi ine.