Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

alzbee

katula: a ty si nebola na gynde?...alebo ako mam tomu rozumiet?...ved HAK ti musi predpisat gynekolog, no z tvojho prispevku sa zda, ze akoby ti len niekto daroval jeden ten blister...alebo sa mylim? tehotna by si nemala byt, ked beries tabletky spravne: nacas a nevzracias do 3hodin od jej uzitia. a az sa smiem spytat-zacala si ten prvy blister uzivat az s prichodom menstruacie?

katula6

alzbee.... po prve ... ten letak nemam ... ja som dostala iba jednu platoku kde boli 21 tabletiek ...bez krabicky ... zato som napisla .. nemozem na nete najst ten papierik preto som aj vystresovana a pitam sa vsetko ... lebo nemam ten papierik ... ale aj tak dakujem za ochotu ..... dakujem

alzbee

Po prve: dnes je stvrtok
Po druhe: nevies citat pribalovy letak pri antikoncepcii?...myslis si, ze je tam dany len tak zo srandy?...ked si v utorok dobrala poslednu tabletku, tak ti menzes dojde bud piatok alebo sobotu! pride totizto do 3-4dni a to pisu aj v letaku!!!!!

katula6

awojte .... potrebujem pomoc .... v utorok som zobtala poslednu tabletku a je streda a ja este stale nemam menstuaciu ... je to zle ??? moízem byt tehotna ???? prosiim poradte mi ... dakujeeem .....

slniecko22

ach dakujem, vazne sa mi ulavilo.mno uz 14-y den beriem tie tabletky o 9-ej a pred tym som ich brala o pol 8-ej...vazne som nevedela ako mi zareaguje telo...tak fajn:D

dancaBB

slniecko nie nemozes otehotniet...pokym to nebudes brat hala bala tak je to ok...ved ked uzijes tabletku do 12 hodin tak si chranena vzdy...kludne si to mozes zmenit aj zo dna na den..ale ber to v priblizne tu istu dobu kazdy den..tot vse..urcite nemozes otehotniet...

slniecko22

ahojte...prosím vas pomôžte mi!berem tie tabletky už 3. mesiac a pred tým som ich brala o pol 8-ej...a na druhý mesiac som ich posunula o hod a pol neskoršie bo mi ten čas nevyhovel...nevadí že som to spravila?bojím sa že môžem tak otehotnieť, alebo že mi nepomôžu...pls poradte mi!...vopred ďakujem

alzbee

Ked ju beries o 8.hod rano, tak o 18.hod je uz daaaaaavno vstrebana a ma taky ucinok, aky ma mat, cize sa nemusis bat aj keby si vecer zvracala...netreba verit babskym reciam, ale tomu, co je napisane v pribalovom letaciku:))

katula6

alzbee.... ale ked napriklad vezmem tabletku o 8 rano a vecer okolo 18hodiny si vypijem nevyzvraciam sa ... je riziko ze ta tabletka ma mensie percenta ??? lebo niektore divcata to tvrdia ...

alzbee

Na kazdu antikoncepciu sa moze pit, ale ide o to, aby si ju do 3-4 hodin od vzatia nevygracala, lebo je riziko, ze sa este nevstrebala (mas to napisane aj v pribalovom letaciku...viem, ze je dlhy, ale je tam na to, aby sa prestudoval) A tu tvoju druhu otazku nechapem, ako myslis, ze co mas robit, ked ti konci?..no ked doberies ten 21 kusovy blister, tak pockas na menzes a na 8. den (po 7dnovej pauze...napr. doberies blister v piatok, tak novy blister zacnes brat az dalsiu sobotu) si das zase tabletku...