Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

katula6

awojte .... ja som sa len chcela opitat ci sa na tu antykoncepciu moze pit .... a ze co mam spravit ak mi konci ta antykoncepcija dakujem .....

moni2222

ahojte chcem sa opytat ze ked som sa vyspala s mojim chalanom a o nejaky cas som brala antikoncepciu a zacala som krvacat.. neviete co to moze byt??

andii

no, teraz vidim, ze ta otazka bola polozena este v 2007 :O)))).
tak aspon odpoved na dalsiu otazku, je to normalne, ked je slabsia menstruacia pocas dopovania sa antik.tabletkami.
Ak ich mas pravidelne, len menej, je to o.k.

Andiii

Ahojte,

ja som 5 rokov brala Lyndinette 20 a nastastie mi vobec nic nebolo. Prave naopak, zaidne menstruacne bolesti a aj manestruacia sa mi upravila. Podla mna skus ich, aj tak uvidis, ako sa budes citit. Je to velmi individualne. No, ja sa prave desim moznych bolesti, pretoze po 5 rokov bude teraz 1. mesiac, ze ich neberem. No, a zatial som pocula len same "dobre" spravy, ze pocas menstruacie budem mat neuveritelne bolesti. Tka mi drzte prosim palce!
:O)))

1katka1

awojte ..... chcela by som vediet ci je normalne ked mam slabu menstuaciu .... a zacala som este len teraz uzivat lindynette20

zuzy

fuha ahojte baby, no ja stojim pred tazkou otazkou ci si lindynette vziat a ci nie.. mam doma recept od doktorky ale ten strach z priberania neskutocny. mam teraz obdobie kedy pribrat si nemozem dovolit kvoli agenture no tak neviem. viem ze to je individualne. prechadzam z yaz na tieto tak mi drzte prsty aj tak rozmyslam nad naplastami..

kliklusko

brala som lindinete 20 a musela som prestat lebo som mala zlu zrazanlivost krvi a chcem sa spytat zatial mi neprisla menstruacia uz 35 DEN inac mi predtym nez som zacala brat antikoncepciu som dostavala kazdy 29-30 den odpoved prosim posielajte na moj E-mail vopred dakujem

nixiki

zjuzjika, no myslela som to tak či nevadí ak mám nepravidelný cyklus, ale ako vidím nie a ešte ked budem mat pri nej upravi na pravidelny tak fajn:)

zjuzjika

nixiki nechapem tvoju otazku...ale antika je ucinna pri sexe, ak ju spravne beres a takisto pr nej budes mat pravidelny menzes... aj ked si predtym nemala ..

nixiki

ahojte , práve pred dvomi dnami som začala brať tuto antikoncepciu, ale neviem čo je na tom pravdy , či je tak isto účiná ako ked nemám rovnaký menštruačný cyklus...vie niekto poradit ako to je?? dikes:))