Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

jupi158

brala som ju 3 mesiace... pribrala som z 50 na 57, stratila chut na sex pri ktorom vobec neviem zvlhnut a s kazdym novym blistom vitajte kvasinky a vsetko toto zacalo uzivanim HAK ale to je moja skusenost, tvoja moze byt ina..lepsia,horsia sama uznaj za vhodne

alz-bee

herminka tazko ti poradit, lebo na kazdu zenu posobi antikoncepcia inak. Ja beriem Lindnette 20 uz temer tri roky a uplne mi sadla, nikdy som nepocitovala nechut ku sexu...

herminka

ahojte..prosiiim pomozte mi berem Lindynette20 nemam stym problemi len jednu..ze vobec nemam chut na sex..predtym som vzdy mala a teraz uz vobec :/ a chcela by som vedet ze to prejde alebo mam vymenit tabletky ?? berem ich 3 mesiace ..bola by som rada keby ste mi poradili dakujem

tinuskik

zeny to je pravda ze pri nej rastu prsia? ja nechcem mat vacsie prsia...(hej je to cudne no nechcem)....ci to je individualne?...dik

braňa

Ahojte, prosim vie mi niekto poradit - beriem L20 cca 3 tyzdne a prvy tyzden namiesto menstruacie len spinenie no teraz druhy tyzden aj pol mam normalne krvacanie - myslite ze je to normal:(? dakujem za kazdu pomoc. Dr. povedala ze musime pockat ked zacnem druhy balik ale nebavi ma mat kramy uz skoro 10 dni a nemyslim ze je to spinenie je to tak ze do rana plna vlozka :(.

katka25m

Ahojte, chcela by som sa niekoho spytat, kto mal depresie z antikoncepcie, za aky cas po vysadeni sa zlepsil psychicky stav a vymyzli depresie. Ja ich neberiem dva mesiace, ale obcas mavam stale depresie, co pred branim antikonpcie som nemavala. dakujem

kriss

ahoj,mam taku otazku,ze ak beriem lindynette,tak na to sa smie pit alkohol,nema to ziadne negativne ucinky alebo nieco??a ak som po menstruacii a prvy den si idem dat tabletku,tak uz mozem byt s priatelom bez ochrany??dakujem za odpoved