Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

dadusa172

Ahojte... chcela by som sa spytat..beriem tuto anti. uz rok no este sa nevyskytol taky problem ako teraz...v nedelu som dobrala poslednu tabletku a vzdy tak na treti den dostanem kramy,cize dnes,no vcera mojmu drahemu "uslo" a ja som ostala v pomikove ci som aj vtedy chranena alebo nie....ci nehrozi ziadne riziko..

aduliena

Aj keď by sa hak mala užívať v približne rovnakom čase, nič sa nestane, ak si ju dáš neskôr alebo skôr. Časový rozdiel nesmie byť viac ako 12 hodín, vtedy už hrozí riziko otehotnenia. Takže ten rozdiel dvoch hodín nie je nič.

boo

ahojte, chcela by som sa spytat..zacala som brat lindynette20 az teraz, pred tym som pouzivala yaz..ale beriem tabletky pravidelne o 9:00, no prave dnes ked som si zobrala prvu taabletku z lindynette20 tak bolo omylom len 7:00.. mozem dobrat toto balenie o 9:00 ako pred tym s YAZ? aj ked som mala o 2 hodiny skorsie tabletku?alebo ich mam dobrat o 7:00? ako som zacala s prvou.. poradte dakujem

lulinka30

for braňa:

Neboj je to v pohode to sa mne satalo to iste a ted je to v pohode beriem ju uz 5rokov...No mne trvalo kym sa mi vsetko ustalilo 2mesiace som mala sp inenie a take slabsie kramy..Ale potom pohoda...Po dlhsom case uzivania sa mi menstruacia postupne skracovala ted mam uz len max 4dni tak 3 je take optimum

lulu30

S touto antikoncepciou mam len dobre skusenosti berem ju uz 5rokov a ziadneporblemy dokonca kramy ma uz ovela slabsie atrvaju mi zo vsetkym vsudy tak 4dni maximalne co je uplne super ziadn ebolesti..A baby nebojte sa ja za tych 5rokov co ju mam mam vzdy sex so vsetkm cize sa do m aurobi moj chalan vzdy a tehotna nie som..na to to predsa berieme aby sme si mohli uzivat.. Len nezabudajte na tabletky lebo potom je to problem ked zabudnete...

katusaa

Uf, no chvalabohu:) Dakujem. A este jedna otazka, to sa ani tak netyka antikoncepcie, ale vacsinou pred menstruaciou som "tam dole" strasne citliva, ziadny dotyk mi nie je prijemny, niekedy az bolestive to tam mam. Je to normalne?? Neviem ci ma s tym niekto skusenosti.

alzbee

Ja si myslim, ze pokym beries tabletky presne a zodpovedne, tak ako pises, tak tehotna by si nemala byt...ja beriem tiez tieto tabletky a priatel sa neraz do mna urobil a babo nastastie nebolo:) a sestra ich berie tiez a do nej sa jej priatel pravidelne robi a tehotna nie je:) cize ja myslim, ze tuto moznost mozes vylucit:))

katusaa

to alzbee: nie pri curani ma nepali nic, akurat ma trochu boli v podbrusku, pred mesiacom som bola na gynekologii a zevraj som zdrava, tak ja nvm, za par dni idem znova na kontrolu, tak uvidime, ale tak to tehotenstvo je vylucene nie?:-/ dakujem

alzbee

katusa: ten husty biely vytok moze znamenat aj zapal nejaky..(i ked moze sa stat, ze to mas aj z tabletiek)..a ta krv...nemozes mat krv v moci? nepali ta to pri curani?