Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

mmaajjj

Ahojky.zacala som brat Hak v marci tohto roku.prvy mesiac to bolo strasne.bolesti hlavy,nevolnost.ale potom to preslo.brala som ju este 2 mesiace a potom pauza lebo som odcestovala von a zabudla na nu.Po dvoch mesiacoch som sa opet vratila k tejto hak a vsetko je super

nelušiik

Ja tuto antikoncepciu beriem iba mesiac a chcem sa spítať po kolkátich dnoch ste po prvom bratí lieku dostali svoje dni? čiže ked ste dobreli malé balenie z troch tích 21 tabletiek po kolkích dnoch ste dostali menštruaciu? Ďakujem

Aduliena

Zlý účinok to nemá, tolerancia je 12 hodín, čiže od siedmej večera do desiatej doobeda je to viac ako dvanásť hodín, tak v prvé dni by som si dala pozor, potom je to už ok.

werra

Ahojte,beriem teito tabletky uz druhy mesiac,a chcela by som sa spytat,ze ked som ich minuly mesiac uzivala o 7mej vecer a teraz som ich zacala uzivat o 10tej rano,ci to nema nejaky zly ucinok,teda znizenie ochrany alebo nieco podobne.
Dakujem:)

natalka12345

caute babi,
ja lindynette uzivam vise roka a je perfektna, velakrat som aj zabudla 2 krat do mesiaca ju uzit alebo v roznom case a nie som tehotna,aj plet mam supe, vlasy aj nechty a vobec som z nej nepribrala, myslim ze kazda antikoncepcia vplyva na kazdu zenu inak, treba preto vyskusat, akurat co je nevyhoda stratila som chut na sex a pritom ja sex milujem, aj pri sexe som tolko necitila, teraz ked ich neberiem tak citim o 1000krat viacej aj mam vacsiu chut na sex, ale bola som snou velmi spokojna

tinkab1

ja ju beriem uz 3 a pol roka, ale nie je taka ako by som si ju predstavovala. Je sice spolahliva,ale ked som ju zacala brat, tak som pribrala asi 5 kg a porobili sa mi strie na prsiach a na bokoch :( Pri menstruacii mam prvy den dost silne bolesti. Chcela by som ist k doktorovi, ale nejak si na to stale neviem najst cas ...

atusinka

alzbee: jj, o tom viem, ale nevedela som, či je to tak aj počas prvého cyklu bratia tabletiek..a keď človek udržuje paniku, napadne ho aj nemožné, ale inak dik :)

Aduliena

Neužíva presne na minútu? Smiešne. Časová tolerancia je tam do 12 hodín....
A každá HAK má svoje riziká, nejde tu len o rednutie kostí.

?domi?

Ahoj. Chcela som ju aj ja, ale doktorka ma od nej odhovorila... Najnovsie poznatky hovoria, ze Lindynette 20 brani vstrebavaniu vapnika do kosti, a tym strasne kosti rednu. Dalej ak sa neuziva v presny cas (presne na minutu) moze dojst k otehotneniu... Takze som zostala pri Triquilare, ktory uzivam pol roka, je uplne v pohode, menstruacia 4 dni, uplne slaba, ziadne bolesti, vobec som nepribrala.