Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

alzbee

jajka250: ja som taky "vytok"-spinenie mala az jeden mesiac...ale je to v poriadku, nemusis sa bat..telo si zacina zvykat na tabletky...

jajka250

používam tuto ant. prvý mesiac a mam taký slabsí krvaví výtok... neviete do kedy to bude trvat ??? lebo to už mam 4 dni

cicka1

ja beriem lindinette20 uz rok a som velmi spokojna. ked som zacala brat HAK aj ja som mala nejaky cas spinenie, opytala som sa odbornika a povedal, ze je to pravdepodobne od tabletiek, a ze to po par cykloch by malo prestat, co sa aj stalo. odvtedy nemam ziadne problemy. a naviac odvtedy nemam ani bolesti pri menstruacii, com som predtym mavala, menses mam slabsi a trva aj olela menej (3-4 dni).
alzbee je super, ze si tak informovana o HAK a ze kazdemu pises rady.:)) vzdy si to tu precitam.:))

marussa

lyndynette som vydrzala brat rok tiez som nemala cas ist to zmenit cim dalej tym to bolo viac na prd menzes bol ovela silnejsi ako ked som nebrala ziadnu anti a zacalo ma nenormalne krcovito bolievat podbrusko co sa my predtym nikdy nestavalo zmenila som tablety a je to v poho kazde telo na anty reaguje po svojom neni to nic nenormalne len netreba rok cakat a trpet ako blba ja

nelušiik

Oukydouky dakujem ti.sice u mna to neprišlo na tretí ale prví den čo som dobrala blister. som zvedavá ako to bude po dalšom blistry. Diki babenky.

alzbee

motylik23: ked zena berie HAK, tak ma stale len neplodne dni, pretoze nedochadza ku ovulacii...neboj sa, si uz chranena..
nataka: pockaj na menstruaciu a ked ti pride, tak si daj prvu tabletku v prvy den menzesu (mozes zacat aj na 2.-5-den menzesu, ale vtedy sa treba este tyzden chranit kondomom) ...takto budes kazdy den (21 dni) brat tabeltku v takom istom case..je dost mozne, ze teraz v prvy mesiac budes mat spinenie, ale neznepokujuj sa tym..ked doberies prvy blister, cize 21 tabliet, tak budes mat 7dnovu pauzu...pocas tejto pauzy-zvacsa na 3. alebo 4.den od dobratia poslednej tablety, ti pride menzes...a po 7dnovej pauze, na 8. den (napr. blister doberies v piatok, tak novy zacnes uzivat az o tyzden v sobotu) zacnes uzivat dalsi blister bez ohladu nato, ci ti este trva alebo netrva menstruacia...a takto to ide dookola-21dni beries tablety, 7 dni mas pauzu, na 8.den zacinas s novym blistrom:))

nataka

ahojki,prave som si dala predpisat lindynette 20 a nemam z antikoncepciou ziadne skusenosti...
mozete mi prosim vysvetlit ako to mam brat? ....som z toho jelen :o)...
diki moc!

motylik23

Prosim poradte.Beriem tuto hak uz 12 dni.Zatial ziadne tazkosti.Len by ma zaujimalo ci som chranena uz na 100perc.Teraz mi zacinaju aj tie plodne dni a bojim sa ze mozem ostat tehotna.Som chranena aj cez tie plod.dni?Mame pouzit radsej aj ochranu? Velmi pekne dakubjm