Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

Zuzkaaa

alzbee

uz som napisala a aj mi odpisal, ze:
riadne berte dalej ale 7 dní sa chránte aj inak
fakt si zlata,ze si mi poradila taku stranku, moc dakujem:)

Zuzkaaa

alzbee

neviem teda co a ako...
nebrali to tam, ja si vezmem tie posledne dve tablety a zacnem to uzivat normalne potom v piatok, hadam to bude OK.dakujem ti moc!

alzbee

No ja som ten 3.tyzden pochopila tak, ze nedoberies ani tie dve tabletky, ale prerusis uzivanie na 7 dni a na 8. zacnes brat novy blister...kazdopadne zavolaj dnes na tu gyndu.

Zuzkaaa

alzbee
aha jasne, takze douzivat tie dve tablety a potom normalka pokraovat o tyzden v piatok, tak to mam chapat?
myslim si,zemas pravdu,ze na 8 den brat,diky moc za rady,si zlata:)
dobru noc a pekne sny,papa

alzbee

No este som tu, ale uz odchadzam do postele:)), tak ak mas uz len posledne dve tabletky, tak si nahradnu ani nedavaj, ale prerus teda uzivanie na dobu siedmich dni...riad sa podla tej druhej moznosti, co pisu pri tom vynechani pocas 3. tyzdna a v tom pripade nemusite pouzivat dalsie dni ani kondom. Kazdopadne zavolaj zajtra na gyndu a spytaj sa, ze ci mas dalsi blister zahajit na 7. alebo 8.den, i ked teraz, ako si to asi uz miliontykrat citam :D, tak to zacinam chapat tak, ze zacala by si normalne na 8.den brat novy blister.
Dobru noc :-)

Zuzkaaa

alzbee

aha jasnee, ja neviem co teda:(
segra moja vravela,ze nech neberm,lebo,ze sa mi to posunie uz nastalo vsetky tie balenia a ze ked sa chcem milovat s priatelom,tak nech sa s ochranou alebo vobec! no mam este dve tabletky a potom berem dalsie balenie az v piatok dalsi tyzden, ty by si co spravila?dakujem ti moc
ok dobru noc a diky

alzbee

A v ktorom tyzdni bratia teda si?...ja byt na tvojom mieste, tak zoberiem dalsiu tabletu z toho isteho blistra (ale toto plati len v pripade, ked si v 1. alebo 2.tyzdni bratia), co uzivas aj teraz a zajtra zavolaj na gyndu, ze ako mas pokracovat...tam ti to hadam najlespie vysvetlia..ja ten 3.tyzden chapem tak, ze ak si 7dni predtym nevynechala ani jednu tabletku, tak mas prerusit uzivanie tabliet a potom po 7.dnoch bez nich (ale v tomto pripade vratane tohto dna, kedy ta prehnalo) zacnes uzivat nove balenie, cize vlastne uzivat by si mala zacat dalsie balenie buduci pondelok. teda aspon ja to tak chapem, i ked citam to dookola, no furt som si neni ista,ci je to naozaj tak...joj,dufam, ze ti neradim sprostosti :-/ kiezby sem aj ina baba nazrela, ktora by ti vedela presne povedat..