Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

Zuzkaaa

alzbee

hej hej,tiez som to studovala a nechapem ten 3 tyzden,neviem co mam spravit teda:((((
a ktoru tabletu zobrat z dalesieho balenia?
prepac,ze ta otravujem,ale neviem si rady:(

alzbee

Priznam sa, ze s tymto nemam skusenosti, lebo nebola som este v takej situacii, ale kazdopadne, co pisu v letaku, tak: ak uzivas tablety prvy tyzden z blistru, tak sa najblizsich 7 dni musis chranit aj kondomom. Ked uzivas 2.tyzden a predtym si ich brala bez vynechania, tak sa nemusis chranit kondomom a ak uzivas 3.tyzden, tak priznam sa, ze tam uz ten pribalovy letak prestavam chapat :D :D...osobne si myslim, ze sice doberies o den skor, ale nic sa nedeje...joj, prepac..v tomto mam fakt misung, ze ako treba postupovat...vyskusaj si aj ty prstudovat ten letak:))

Zuzkaaa

alzbee:
aha jasne, takze radsej si dam, a potom sa to ako robi,ked mi bude chybat v tome jednom blistri tabletka? dakujem ti moc za odpovede

alzbee

Zuzkaaa: ano, dalsiu tabletku si daj urcite...a co sa tyka toho blistru, tak nemam na mysli, ze kolky blister uzivas, ale ze kolku tabletku z blistra si si dnes davala, lebo v pribalovom letaku najdes, ze ako postupovat pri vynechani obalenej tablety (do tohto spada aj zvracanie a hnacka) pocas 1., 2. alebo 3.tyzdna...

alzbee

Zuzkaaa: pokial dobre viem, tak si daj dnes este dalsiu tabletku, lebo henta nemala sancu vstrebat sa za 45 minut...v pribalovom letaku je napisane, ze ako postupovat, lebo zalezi to aj od toho, ci si v 1., 2. alebo 3.tyzdni brania blistru..

Zuzkaaa

Caute, prosim vas mam pre vas otazku,ked som brala tabletku dnes a asi po tristvrte hodiny som mala hnacku,vadi to?berem este zajtra a stvrtok a potom az o tyzden v piatok, v piatok by som sa chcela s priatelom pomilovat, ale nikdy sa do mna nespravi, myslite,ze by to mohlo mat nejaky zly ucinok,ze by som mohla byt tehotna?dakujem moc za vsetky odpovede,caute

alzbee

No ja ked som dobrala prvy blister a po menzese zacala uzivat druhy, tak som to spinenie uz nemala..ale moze to by individualne.