Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

nikuška1

no ja pouzivam tuto antikoncepciu a mam 45kg vobec znej nepriberam,sice by som bola par kilom aj rada a nemam s nou zle skusenosti..vyskusaj a uvidis..brala som ju asi rok potom som prestala teraz ju berem znova a vobec nic mi nerobi..

Dadara

Ahojte...takže tiež beriem lyndynette 20..teraz to je ešte len dva týždne čo som ich začala užívať..no lenže krámy mám už odvtedy čo ich beriem čiže tiež dva týždne..je to v poriadku?

Z.u.Z.k.A

Ahojte chcem sa opýtať, za aký čas sa tabletka vstrebe. Brala som ju dnes krátko pred deviatov, no bolí ma žalúdok strašne a práve som vracala a bojím sa, že som ju vyvrátila...:-(:-(:-(neviem či si mám dať ešte jednu alebo čo...

leaaa

Najlepšie hned nasadit na dalši den, ked doberieš tuto predchádzajucu, aspon mne to tak moj gynekolog poradil, som prechádzala z regulonu na lindynette.

veron.ika

Prosim vas, ked som doteraz brala inu antikoncepciu, dnes som dobrala poslednu tabletku a zacinam s touto Lindynette, tak kedy to mam zacat brat? az po siedmich dnoch alebo hned a nevynechavat ziadny den.

Dakujem :)a pekny den...

ivka555

chcela by som sa spýtať či niektorá z vás má skusenosť s prestaním užívania lindynette,či boli nejaké vedľajšie účinky a ak tak ake ...pred užívanim lindynette som nemala žiadne problemy a chcela by som vedieť či sa to vrati do normálu a za koľko ...ĎAKUJEM

ivka555

chcela by som sa spýtať ,či niektorá z vás mala vedlajšie účinky keď prestala užívať lindynette a ak tak ake ...pred braním lindynette som nemala žiadne problemy a chcem vedieť či sa to vráti do normalu a za kolko ...ďakujem

ivka555

chcela by som sa spýtať ,či niektorá z vás mala vedlajšie účinky keď prestala užívať lindynette a ak tak ake ...pred braním lindynette som nemala žiadne problemy a chcem vedieť či sa to vráti do normalu a za kolko ...ďakujem