Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

aluska

evka to nezalezi od znacky,vo vseobecnosti plati ze ta skusobna doba antiky je aspon 3,4 mesiace...vacsinou potom by ti mali zacat miznut, popripade zmiznut aj ine neziaduce ucinky...tie 3,4 mesiace to si telo este len zvyka na hormony, u niektorych aj viac

evka16

Ahojte..Chcela by som sa spytat,ked ste zacali uzivat Lindynette 20 , a mali ste problemy s akne , kedy vam zacali miznut? Ak vobec zmizli..Lebo ja mam dost velke problemy a lindynette beriem 2mesiace..DAKUJEM.

tinka001

ahojte!ja berem lindinette 20 uz par mesiacov.vzdy ked doberem poslednu tabletku z balenia,menzes dostanem az o 4 dni.chcela by som sa spytat,ci mozem mat nechraneny sex pocas tych dni,lebo akoze vtedy som moc aktivna.dakujem

kikinka125

mozem sa spytat ci tato antikoncepcia je vysokohohormonalna abo nizkohormonalna..a ci je to dobra antikoncepcia bo o tejto som v zivote nepocula

kukulenka555

A ešte jedna otázka..Po akom case, sa mi zacne upravovat plet alebo po akom case sa zacala upravovat plet vam? Na moj vek , mam este dost problematicku.. Ale len co sa čela tyka :)Keby sa mi to upravilo, dost by to bodlo..A o menstruacii ani nehovoriac..

kukulenka555

Ahojte :) Ja by som sa chcela spýtať , Lindynette 20 beriem cca 15dní ...A dnes som mala výrazne hnedy vytok...Co som nikdy nemavala...Iba ak hned po menstruacii..Ci je to normalne?, alebo co..Vedlajsi ucinok..Ale zatial si nestazujem na nic , uvidim ked dostanem menstruaciu..Lebo iba skrz nej , som si dala predpisat tabletky, mala som velmi bolestivu menstr. a velmi silnu, plus mam priatela a tak skoro by som nehodu urcite nechcela a urcite ani on :)..No uvidim, ci budem spokojna :)

alzbee

nikuška1: chcem sa ta spytat, ked si ju vysadila, tak nebadala si na sebe ziadne negativa? a ked si sa znova vratila k jej uzivaniu, tak to si musela ist opat za gynekologickou na testy alebo si jej len povedala, ze nech ti ju zase predpise? a zacala si ju brat normalne v prvy den menstruacie a mala si aj prvy mesiac spinenie? prepac za tolko otazok, ale tiez beriem tuto HAK a chystam sa dat si prestavku od uzivania, kedze nemam teraz partnera a tak ma zaujima, ze ake zmeny mozem ocakavat (i ked viem, ze u kazdej baby je to ine). Dakujem:))