Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

nemesis77

ahoj Sharon1: aj ja mam presne taky isty problem sa chcela som sa ta spytat ze dokedy si mala tie kramy ???lebo uz ma to stve

alzbee

Sharon1: kludne to moze trvat aj jeden mesiac...obcasne spinenie a niekedy az mierne krvacanie je pocas prveho mesiaca normalne, kym si telo zvykne.

Sharon1

Ahojte, chcela by som sa spýtať báb, čo majú skúsenosti s hak lindynette 20, lebo mám taký problém.....moja menstruacia trvala vzdy priblizne 7 dní a teraz som zacala brat lindynette 20, prvu tabletku som vzala v 2.den menstuacie, ale problem je ze ta menstruacia neprestava..slabe krvacanie mam este stale 10. den a neviem dokedy mam cakat ....

zuzka 7790

Ahojte baby, ja Lindi beriem asi 1/2 roka a chcem sa opýtať, či ste niekde našli akú prestávku odporúčaju medzi dobratím a otehotnením. Chceli by sme baby a asi čo najskôr, lebo v práci je nejak tesno.... Ďakujem,

aluska

zuzka myslim ze to nebolo potvrdene, ze hak sposobuje neplodnost, ale ani to nebolo vyvratene...niektore zeny po vysadeni hak maju problemy s otehotnenim, ale otazka je, ze ci by tie problemy nemali aj bez hak...
podla mna zaklad je nezacat to brat vo vyvine, cize v 15 rokoch a podobne...nebrat to velmi dlho v kuse, napriklad 10 rokov atd..a hlavne pravidelne chodit pre recept a na prehliadku, pretoze neplodnost moze byt aj zo zapalov a z uplne inych veci.su zeny, ktore maju recept a rok si na neho stale vyberaju antiku...velka chyba

Zuzka:-O

Hm trochu nezvyčajná otázka....Lyndu berem už nejak 4-5 mesiacov a žiadne vedľajšie účinky neboli,som maximálne spokojná....len mi vŕta hlavou....sme sa dnes s priateľom rozprávali,že sa bojí,že kvôli HAK nebudem môcť mať v budúcnosti bábo, že to vplýva na neplodnosť...no neviem,sama o tom nie som celkom presvedčená...mohli by ste mi napísať pár vašich názorov, bola by som povďačná

Aduliena

Samozrejme, že chráni. Toho sa báť nemusíš. A to, či sa ti zhorší pleť a či priberieš, to sama zistíš, každý organizmus reaguje inak.

alica4444

ahojte chcela by som sa opytat ze brala som vysokohormonalnu anti. a teraz idem prejst na lindynete chrani ako vsetky ostatne?moze sa mi znovu zhorsit plet?a pribera sa z nej ?pretoze tuto co som mala som pribrala lebo sa rada najem ale predtym som nebola tak pribrata ako teraz tak preto chcem vediet ci tiez tak zvysuje chut do jedla ?

alica4444

ahojte chcela by som sa opytat ze brala som vysokohormonalnu anti. a teraz idem prejst na lindynete chrani ako vsetky ostatne?moze sa mi znovu zhorsit plet?a pribera sa z nej ?pretoze tuto co som mala som pribrala lebo sa rada najem ale predtym som nebola tak pribrata ako teraz tak preto chcem vediet ci tiez tak zvysuje chut do jedla ?

evka16

Dakujem..Lebo akoze na menstruaciu si myslim mi zabrali hned..Ako prvy krat som mala 8dni a silne..A druhy krat tri dni..A bezbolestne.Cize co sa tyka tej menstruacie som spokojna.No neviem sa dockat ak uvidim nejake zmeny na pleti.To by bolo uplne skvele