Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

dajuska

ja ich beriem 4 mesiac - hrozne, vysadzam ich po dobrati poslednej tabletky. Pribrala som za 4 mesiace 5 kg, mam migreny a som naladova. Je to ale velmi individulne, najviac ma stve ako som pribrala. Lebo HAK beriem uz dlhe roky, ale od zaidnej HAK som nepribrala ako teraz.

mive

ahojte, ja som lindynette brala ako nahradu po loette, ktore sa prestali vyrabat alebo dovazat. plynule som nadviazala, nemala som ziadne problemy. po naplanovanom vysadeni som ani menzes nedostala, hned som otehotnela. cize je to asi individualne, u nas to zabralo na prvy pokus. a bolo to dobre proti akne, teraz beriem azaliu - pre dojciace zeny a to je hrozne, je zo mna iny clovek, pribrala som, mam akne, zle nalady - predpokladam, ze z antikoncepcie. chcem sa vratit k lindynette, lebo uz nekojim.

aluska

kayka urcite nevysadzaj ved este ich beries len 2 tyzdne...to je velmi malo casu na posudenie, ci ti sadli alebo nie

kayka

ahojte, ako 1.antikoncepciu mi dr. predpisal Regulon, z ktoreho mi po mesiaci bolo kazdy den na vracanie a mala som nafuknute brucho.teraz beriem 2.tyzden Lindynette a opat tie isté príznaky.Mal niekto také problémy?Dr. mi vravel, že telo si musí zvyknúť a trvá to zhruba 2 mesiace,ale neviem , či ich vydržím tolko brať

aluska

anonymka ved ich ber..ja ti to nezakazujem..ale predsa si vo vyvine a potom raz ked nebudes moct mat deti tak nehovor ze je to z antikoncepcie...

anonyyymkaaa

chcela by som zareagovat na aluska:...to ze by sa nemali tabletky brat tak skoro je pravda ale niektore fakt musia..mam 15 rokov a Lindynette20 beriem 2 tydne pretoze asi jedine to mi pomoze...takze su aj take pripady

andrea888

ahojte baby. ja som tuto antikoncepciu zacala brat pred mesiacom - hlavne kvôli menstruacii. mam totiz obratenu maternicu dôsledkom coho su strasidelne bolesti pocas prvych dvoch dni, zvracanie, krce, triaska. dufala som, ze vdaka tabletkam to bude lepsie...trosku bolo, avsak este stale je to v dost neznesitelnom stadiu. je mozne, ze sa to este upravi?