Sponzorske u gynekologa 20 €?

Laurina22

Ja som to este nevidela,preto som tuto temu zalozila.Ja som sukromnemu dala do vacku 50 €.Pretoze: nikdy ma nevidel,ma svoje stale pacientky a ine neprijima,vzal ma o 20:00 v sluzbe na 10.tom poschodi v Ruzinove,vypocul ma,nikam sa neponahlal(co som velmi ocenila po predoslych sksuenostiach),bol cez znamost a ja som uz osetrujuceho lekara mala.

Moj original nestatny lekar si peniaze nepytal.Iba ak za objednanie-raz ma ale vzal o 15 min neskor ako mal a 3 € ki vratil.

0vecka

2 Laurina22 myslim ze si este nevysvetlila a pride mi to dost podstatne ci to bol jednorazovy rocny poplatok a ci to ma v podmienkach... podla mna su toto dost dolezite veci...

macka26

lauri. a koho si videla pytat sponzorstvo? lebo u statneho je to nezakonne, a u sukromneho drzost... kedze vsetko platis...

macka26

lost... ano bezny gynekolog ma 100O pacientiek...nevies kedy by to asi tak stihol? a jachta za taku smiesnu sumu? to jedine z lega

macka26

laura... nie vzdy sa da:D aj u nas ked je plna cakaren tehuliek, tak proste prednostne nejde nikto... ja by som sa odbit nenechala.. alebo isla rovno hore.. a opat treba povedat ze pride na 9tu namiesto na 8mu, ale ordinuje do 15 namiesto do 13