Sponzorske u gynekologa 20 €?

Laurina22

Ale ved ja ti Galantu nevyvraciam.

Nechcela som menovat konkretne mena.Ale ked si uz nastavila tuto latku,prisposobila som sa.

Laurina22

JA hovorim o pripade,ked si jeho pacientkou dlhodobo,mas problem,mas bolesti a lekar si vypyta 20 €.S tym lekarom mas vytvoreny vztah a zrazu mas zobrat kartu a behat a zhanat ineho?Ktoreho ani nepoznas?

Ide len o princip

macka26

su to lekari nestatny, maju pravo si pytat to je vsetko. ja som s lekarom spokojna, neznamena ze musis byt aj ty. ja zase hovorim ze do galanty sa mile rada vratim prave pre velmi pozitivne skusenosti skoro so vsetkymi lekarmi.

macka26

maruska.. nie nemyslim si to. iba hovorim ze jediny kto ma pevne pravidla je statny, lebo ten ide v linajkach, sukromny, tam platis vsetko a nestatny je nieco medzi. cize ma aj "svoje" pravidla, ktore ta nikto nenuti platit. nechces, neplatis ide inde. nie?

nie nie je v tom ina situacia. ty ked prides a nie si pacientka, si pre lekara nad ramec, cize platis aby si pacientkou bola ako u dokyho alebo platis na zubnom za osetrenie napriek tomu ze pohotovost je statna... ako by k jej osetreniu prisli pacienkty ktore platia? nijako

Laurina22

Macka.Ja som si presla Baranom a to mi stacilo.U MUDr.Scasneho som nebola-ak chceme teda menovat.

Po mojich skusenostiach som si povedala,ze do Galanty pojdem len ak budem chciet umriet.

Som osetrovana len lekarmi v Bratislave.Ci statnymi alebo nestatnymi,alebo sukromnymi.

Ale ako som pisala,tu nejde o konkretnu osobu.Proste som to nikdy nezazila.To je cele.

Laurina22

Moj nestatny dokyno si odo mna tiez nic nepytal.Neratam objednanie sa za 3 €.Vybavenie velmi dobre,pristup velmi fajn.

Bola som na vysetreni aj u sukromnika(cez znamu sestricku) a tam som platila.Do vrecka.Ale to je ine.

macka26

lauri, sto ludi sto chuti. statny ti asi az tak velmi nepomohol ked od neho si isla k nestatnemu a nakoniec chodis k sukromnemu nie?
ale mas moznost volby.. a urcite platili, lebo sa plati od zaciatku :D a ked neplatili, je to asi administrativna chyba si myslim, ale netvrdim... a ked nechceli platit, nemuseli, uz po niekolky krat hovorim, stacilo povedat, dakujem, ist hore na ine poschodie na gynekologiu a osetrene by boli zdrarma. lebo tam je statne zdravotnictvo

Laurina22

Ale ved sa bavime o stalych kapitovanych pacientkach.

Ano na zubnej pohotovosti som aj ja platila cca 15 € ale to nemozme porovnavat.

maruska123

macka26 ja mam nestatneho lekara, ktory je vyborny,super clovek, ludsky pristup, vsetky vysetrenia robi poctivo, nic neodflakne, vsade chvaleny a v zivote si odomna nic nevypytal

tak si nemysli, ze vizitkou doktora su len jeho poplatky, resp ci je statny, nestatny alebo sukromny

Laurina22

Macka statny fuser-ver mi,ze mne pomohol ovela viac ako ty vravis statny fuser ako tento nestatny MUDr.

Ale toto nie je tema o dotycnom lekarovi.Mohol si to vypytat hocikto.Ortoped.Chirurg.Dermatolog.Etc.

Mne sa to nezda normalne.That´s all.

A nie.Neplatili.