Sponzorske u gynekologa 20 €?

macka26

lauri.... raz je to nejaky poplatok a ked chcem tam chodit, tak ho zaplatim... a ja osobne mozem skutocne povedat ze by som zaplatila az desatkrat tolko. lebo za to kolko sa mi venuje, by som mala tento "dar" asi mesacne platit :D

0vecka

ja suhlasim s mackou proste nieje to statny lekar ma tam nadstandard ... necaka sa tam a nieje ani drzy atd ... a ak je to nejaky rocny poplatok tak je to skor smiesna suma...

macka26

lost .. to bolo extremne prirovnanie na vysvetlenie toho, preco bola suma pytana. a tiez to nebolo povedane v zmysle ze lekar ma pravo nechat ta umriet lebo nemas dvacku pri sebe... ide o to, ze v ramci chodenia k lekarovi su pravidla, s ktorymi bud suhlasis alebo nie. ak ano zaplatis, ak nie, nezaplatis a ides inam. nic zlozite v tom nevidim

Laurina22

Ved dobre,kludne mu plat aj 50 € ak sa ti jeho praca zda dostatocna.

Ja opat opakujem ze mne sa to zda prehnane.

To je vsetko.

Mozno si o rok vypyta aj odo mna moj lekar 30 € za sponzorstvo.I ked tomu prilis neverim.

Neviem totiz preco by mal byt nestatny lekar odkazany na taketo milodary...

lost

macka26

no ale je to extremne nemoralne.. "daj 20, alebo odid"

bol by som zvedavy, co by taky doktor urobil, ak by nemal pracu a banka by s nim takto vyjebala a prisiel by o strechu nad hlavou, pre extremne nemoralne zachadzanie s tym, kto mi dava CHLIEB(!)...

to ze som expert v obore, este neznamena ze som nenahraditelny BOH.. ako si niektori lekari myslia ;)

s takymi by som pravdupovediac nemal problem hrat rovnako sponavu hru, ak by som bol exekutor, do dna a minuty by boli pod mostom. (ako porovnanie, s tym uplatkom vyssie)

macka26

pozri. kazdy rok idem na preventivnu a zaplatim sponzorske. mam to na rok a idem na preventivnu a zase zaplatim. ked som na to zabudla sestricka ma upozornila, ze presiel rok... prijmovy funguje v mojej karte prave preto, aby som bola evidovana ako "darkyna", cize ked aj pridem s problemom a nemam zaplatene, tak ci ma pozna sestricka ktora mi tyka elbo lekar s ktorym si skvele rozumiem, upozorni ma na to