Sponzorske u gynekologa 20 €?

0vecka

tak ale moze predsa odist.... min ja ked som platil tak som bol na prvom vysetreni a ftedy som sa mohol rozhodnut ci zaplatim len za to vysetrenie alebo zacvakam n arok a dalsia vec je ze som nemusel zaplatit vobec podla mn aje to nevymahatelne.... to ze on ponuka zle sluzby je uz ina vec... to je to iste ako restika v ktorej su osrate hajzle :)

Laurina22

Po dokonalom pristupe dotycneho MUDr. uz aj ja chodim raz tyzdenne k lekarovi.

Cize ja by som mu uz tych 20 € nedala...Ale to je ina tema.

lost

pspecialne (ale nie len) pre 0vecka

ked mas rad kapitalizmus, musis byt enormne prachaty, alebo extremne sialeny :)

ver mi, ze raz pride aj na teba (a na mna tiez) a kapitalizmus nad treskne na kolena tak, ze budeme prosit o milost..

(matematicky sa nic ine, seriozne nic ine, nemoze stat - o tom je kapitalizmus .. uz je to len o otroctve)

alebo sa mylim ? (neviem aky mas nazor na kapitalizmus)

Laurina22

Ovecka.Pristup?Sestricky ofucane a znechutene.Lekar?OK v prvopociatkoch velka nadsenost.Neskorsie opadla,nebudem rozoberat.Priestory?Momentalne som v ovela lepsich.Ale uznavam co sa priestorov tyka robil co sa dalo.Teraz neviem ako to funguje.

Macka nie neriesila.Dala mu 20 € lebo nemala chut nieco riesit a hadat sa so vsetkymi naokolo.

macka26

lost ten poplatok je na rok.
denne robi doktor 40-60 zien
a neviem kolko krat chodi priemerna zena , ja chodim raz do tyzdna

lost

macka26

kolko krat rocne ide priemerna zena na gynekologiu ?
A kolko minut tam priemerne zostane ?

neverim, ze nemoze mat 1000 pacientiek :)

aj keby chodili kazde pacietnky 1x mesacne na kontrolu, ci take nieco, tak za 6 hodin stiha kolko ? 4*6 ? 24 ? krat 20 dni? to mame takmer 500 ...

ale nevyznam sa v tomto :P

0vecka

2 laurina ja som tam nebol neviem ale vecsinou to u takychto funguje tak ze sa necaka a aj tie priestory nejak vyzeraju a personal je mili a skratka ak to ma v podmienkach tak ja na tom nic zle nevidim ... aj ten lekar musi z niecoho zit.... takisto si bufetar vypyta EURO za vodu aj od cloveka co je smedny... boze ty cakas ze on zaplati celu ambulanciu a potom ta osetri zadarmo lebo si nevedela??? akoze toto je kapitalizmus... ja na tom nic zle nevidim ...

Laurina22

Opakujem.Nemoralne je to pytat od pacientky co ma bolesti na hovado ak sa mam uz takto vyjadrit.Nevie co skor ale 20€ si pan doktor vypytat nezabudne.

Ok.Ja som to nikde nezazila,ty si to zazila,v poriadku.

macka26

ved nehovorim ze si alenka v risi divov za to ze si to este nepocula. ja ti hovorim ze je to bezna prax a maju na to pravo pytat rocne sponzorske. kedze je nestatny, ty k nemu nepatris. nemusis k nemu chodit mas kopec inych moznosti, cize ak nechcem platit, idem kde sa neplati... platila som takto aj u vseobecneho. 40rocne, lebo je nestatny, a plus k tomu 20 za to, ze k nemu podla obvodu nepatrim. nemoralne?