Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Zhrozenaaaa

maoam dakujem dufam ze sa raz podari..:) a poisone .. ja som nepovedala ze za vsetko mozu chlapi... kazdy sa rozhoduje sam za seba a ked jeden zlyha tak to je zle.. ci je to muz alebo zena.. na podvod treba dvoch takze aj zena aj muz je svina.. nikdy by osm neobvinovala len jednu stranu lebo aj ta druha strana ma vediet co robi.. lenze ked raz nerozmysla nebude nikdy!!

Poison

Zhrozenaa
nie každá žena je toho názoru že za všetko zlo môžu muži. To môže povedať len zakomplexovaná p.i.č.a reznutá fanatickým feminizmom.

Maoam

uz sa to tu rozobera dost dlho...Zhrozenaaa neber vztahy az tak smrtelne dramaticky vazne, lebo to nema vyznam, sustred sa viac na seba a svoj vlastny zivot a maj vysoke naroky na pripadneho partnera, prajem ti aby si stretla takeho, aka si ty sama a aby vam to vyslo, cim menej sa budes trapit nad vztahmi tym krajsi bude tvoj zivot ;-) tolko rada od baby, ktora sa uz velakrat popalila

Zhrozenaaaa

za kazdy prispevok co tu date moze neaka skusenost.. nechapem preco sa idete hadat.. 100 ludi sto chuti tak ako aj nazorov... zeny maju nazor ze muzi su svine a naopak... ja mam ten nezor tiez .. a to ze mozu za to dvaja neverim... chlap ma pubertu strasne dlho takze preco by sa nezabavil ked moze ... a druha da... bude to tajit az kym to nepraskne a potom este zo zeny spravi hlupu.. to je ich taktika.. ja by som v zivote nedokazala podviezt lebo na to nemam srdce a z duse neznasam podvod... len to pocujem uz sa mi vlasy jezia.. :s .. a mia prekvapila si ma dost som cakala ze pri takych prispevkoch nemas chlapa.. ako som rada a dufam ze je normalny a nie o akích tu piseme ..

MIA78

ja priatela mam :-0 uz dlhe roky
ani osamela nie som

len hlupost niektorych ziem mi je na smiech :-0

asi tie vtipi o hydine su na mieste

stojan

nebud zhrozena nemas stastie na chlapa musis hladat niekde inde pozri ja nepodvadzam mozno som svetla vynimka mozno si myslis ale netrep ale inac neviem poradit pritahujes nespravne typy prehodnot znova svoje poziadavky na chlapa

Poison

Mia78
Ty musíš byť veľmi osamelá žena. Dôkazom toho sú tvoje takmer každodenné príspevky dehonestujúce mužské pokolenie... Myslím že ty nemáš priateľa, lebo aj ten je iste príslušníkom chlapskej tlupy ktorá je zodpovedná za všetko zlo čo sa deje na tomto svete.

zidan

Pri nevere sú stále dvaja a na vine je tak žena ako aj chlap a myslím si, že dokonca ženy sú zdrojom začínajúcej nevery. Keď suka nedá pes ne....

Nicoll

:D:D ehm nebojkaj sa,rockov mam dost na to ,aby som dala dole ruzove okuliare a zistila aki prasaci su niektori ludia bez ohladu na to,co maju medzi nohami...