Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Maoam

pozri, kazdy ma svoj vlastny rozum a svoju vlastnu sudnost, su ludia, ktori su dostatocne inteligentni a kriticki na to, aby dokazali prekuknut ludi, ale chce to cvik a zivotne skusenosti, to sa neda inak ziskat len takto, proste musis sa velakrat popalit a musis byt ochotna sa z toho poucit a pohnes sa dalej

nemyslim, ze by vsetci lutovali takehoto cloveka, mozno taki, ktori uveria vsetkemu, co im je predlozene, ludia lenivi sami premyslat a ludia ochotni ziskat nejake informacie a pozriet sa na vec a toho cloveka z viacerych uhlov...vsetko je trocha inak ako na prvy pohlad, ale mnohi ludia proste prijmu veci take, ako su im predostrete a nenamahaju sa dalej...

je len na tebe, co si budes mysliet, nie je dobre vsetko zovseobecnovat ani hadzat vsetkych do jedneho vreca, v dnesnej dobe je velmi vela ludi 'svin' ale su stale aj dobri ludia medzi nami, je ich pomenej ale su!

MIA78

presne tak

muz a zena maju byt rovnocenny partnery
a nie aby muz ponizoval zenu

zena si za cely zivot akosi viac vytrpi

odjakziva to bolo tak ze muzi boli nadradeni a vsetobecne je akesi pravidlo ze zena by mala posluchat svojho muza

raz bol v modrom z neba jeden vezen preco ho zavreli nikto v telke nepovedal, ale ja som v tej vaznici mala kamarata a povedal ze on bol odsudeny za znasilnenie svojej zeny ktora prisla z porodnice, hlavne ze telka urobila z neho chudacika a cele Slovensko plakalo aky on ma tazky zivot, nikto vsak nepovedal ze preco

Poison

mia78
nemám priateľa nakoľko som MUŽ heterosexuál. Niesom ani školák a určite som starší ako ty , to mi ver.
Ty si len chudáčka ktorá postavila svoju výnimočnosť na svojom veku, pričom tvoje príspevky svedčia o vyzretosti tvojej osobnosti a také primitívne názory môže mať len pubertiačka ktorá sa hrá akože na dospelú a má niečo odžité..

Maoam

asi som sa zle vyjadrila, nevravim pokora voci muzom :-), ale zrely a skuseny clovek co si vela prezil automaticky ziskava istu pokoru voci zivotu ako takemu ;-) a jedna inak (so sebou, s ludmi, vseobecne), proste prestava byt primitiv, je uz niekde inde...

co sa spravania voci muzom tyka, tak ja jednam s kazdym podla toho ako si zasluzi :-) ale vseobecne mozem povedat, ze si nedam skakat po hlave a neexistuje, aby so mnou niekto zametal alebo aby som z niekoho padala na zadok

MIA78

moam

priznavam pokora mi chyba,
ale potom ako som videla co dokazu chlapi
nechcem byt pokorna,

vcera som sa pohadala s chalanom, potom mi volal s placom ze ho to mrzi pritom som si uvedomovala ze on nic nespravil.

Pracujem v muzskom kolektive 18 chalanov a sme tu dve baby

Zacinam mat muzske spravanie asi :-0

MIA78

zhrozena zbytocne stracas cas vysvetlovanim

tu chodia pubertalne dievcatka

tie nepochopia co my sa tu snazime povedat.

Zivot ich nauci

ale take hlupane co si chlapov furt zastavaju a veria im, take sa velmi rychlo vydaju.

a potom chlapi chodia kade tade lebo doma maju milujucu hlupu manzelku

Maoam

Mia78 so skusenostami a poznatkami ide ruka v ruke nieco ako pokora, takze ak ti niekto bezdovodne nadava, nebrala by som tie nazory vobec vazne :-).

Skuseny zrely clovek by si voci tebe nic take nedovolil.

MIA78

poison stebou len stracat cas
tie tvoje urazky ma uz dojimaju

tam bez za svojim priatelom a doveruj mu na co tu zbytocne plytvas energiu?

ale asi si nejaka skolacka co nema co robit
len davat rady starsim

vsetko vies vsade si bola vsetko si zazila

zavidim ti