Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

AdamKrt

stefan44 Dnes 18:26 - to mi je luto. Povedala, preco to vlastne urobila ? Ako to dopadlo, rozvadzate sa, alebo to riesite inak ?

Ludia si casto nevedia vazit, co maju :(

0mega

No to mas ako toto:
Priatelstvo medzi zenami:
Zena neprisla domov minulu noc a povedala muzovi ze prespala u kamaratky. Muz zavolal 10 jej najkamoskam, ale ani jedna nepotvrdila ze u nej jeho zena spala.
Priatelstvo medzi muzmi:
Muz neprisiel domov minulu noc a povedal zene ze prespal u kamarata. Zena zavolala 10 jeho najkamosom a osem z nich potvrdilo ze u nich jej muz prespal a dvaja z nich tvrdili ze je este stale u nich.

stefan44

mam skusenost zo zenami,mam 44rokou takze som si svoje uzil a prezil,nikdy som moju zenu nepodviedol,zato ona ano.Nachytal som ju doma z inym muzom.V posteli si dam vzdy zalezat natom aby bola moja polovicka viac ako spokojna.Neviem kde bol dovod aby ma podviedla.Nie len muzi su svine ale aj zeny.

MIA78

veru ludia su svine a cim dalej tym vacsie, som pozerala spravy a maciatko tyrali mu podpalovali labky, boze to je uz co toto

potom aj vidno to spravanie ludi k ludom

zla doba teraz

Zhrozenaaaa

Maoam no to som si vsimla aj ja vela prispevkov je otom istom ze on ju podviedol ona jeho potom ze som zadany/a paci sa mi druhy/a ............. takze ide fakt o tom charaktere cloveka ze KED LUBIM NEPODVEDIEM a nie ze som s niekym jak jedna pisala a chce sex s ex........ to ma pobavilo... takze nie su chlapi svine ludia su svine......... lebo si dokazu ublizovat bez toho aby si uvedomovali co robia.........

Maoam

tak v poslednych dnoch som dost nemilo prekvapena, bolo tu niekolko prispevkov, kde baby nemali absolutne ziadny problem mat sex so zenatym, alebo so svagrom, s ex, ktory je ale bud zadany alebo uz aj zenaty, proste uzas...

tu nejde o pohlavie, ale o ludi a ich charakter, moralku, zasady...

zeny vedia byt tiez pekne zakerne a mnohe nemaju problem zahnut, hoci su aj vo vztahu

Nicoll

100%suhlas bibba,tak ako vedia byt chlapi svine tak sa take iste najdu aj medzi zenami,vzdy je to o charaktere cloveka...