Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Nicoll

mia to,ze ty si este nepocula o tom,ze zena znasilnila muza alebo zneuzila deti este neznamena,ze sa to nedeje..neviem kde ty zijes ale tolko pripadov kedy matka dokazala ublizit svojmu dietatu je ako maku...

trocha smiesne hadzat vsetko zlo sveta len na chlapov

MIA78

odporucam vsetkym zenam ktore chcu trosku vytriezvet o tom aky su chlapi dobri pozret si film

anjeli slnka, podla skutocnej udalost

je tam ako zneuzivaju deti, malolete, nutia zeny na prostituciu, znasilnuju zabijaju

ja som este nepocula aby zena muza znasilnila, alebo aby zneuzivali zeny deti
vsetko zle ide od chlapov

MIA78

stefan44 nuz nepocula som zasa druhu stranu cize tvoju zenu
vy chlapi mate akusi vlastnost vsetko zle hadzat na zenu a robit sa chudatatkami

a potom najhorsia je prave ta zena.

stefan44

nejdeme sa rozvadzat,mysli ze radsej budem trpiet ja ako moje deti.Nepovedala preco to spravila,jednoducho ma odvrkla slovami ze mala naladu a chut sa milovat.Som silny a rozumny clovek,preto som jej a detom nechcel ublizit,uvidim ako to bude pokracovat dalej.No myslim ze podvadzanie u nej bude samorejmostou.Takze chlapi drzte svoje manzelky na uzde a nedajte jej volnost k vsetkemu.Ako ja.

AdamKrt

0mega Dnes 19:49 - z toho mam skor iny dojem. Ze cim sa u zien viac snazis, tym to vedia mat za nic. Nakoniec im taky muz je ako handra a prestane ich vzrusovat. Naproti tomu taky, ktory dojde ozraty domov, struhne im par krat cez papulu, takeho budu milovat ako kona...
-------------------
Tiez som mal dojem, ze vzdy ked som sa viac snazil, bolo to horsie. A naopak, ked som odmietal, doslova odhanal - tak nastal zvrat o 180 stupnov. Divne, ako to maju niektori ludia dopletene a nevedia si vazit toho, co maju.

0mega

AdamKrt

Neviem, jej posledne slova boli, ze 'asi prestala lubit' :)
tak snazil som sa v kazdom smere maximalne, v tom case som pracoval 4 hodiny denne, 5 dni v tyzdni, cize casu som jej daval viac nez dost. proste som sa pobluznil, zly vyber. pravu povahu dobre skryvala asi 4 roky. alebo som bol ja slepy. vyberal som podla vyzoru - asi som bol prilis chamtivy? :)

AdamKrt

traktorista - a patral si po tom, preco si nasla bokovku, povedala to ? Ci si sa jej malo venoval, bol si stale prec ? Alebo sexualne to podla nej neklapalo ?

Ci vsetko bolo dobre, len nevedela co od dobroty ? Alebo povahovo to bola jednoducho taka mrcha, co jej je to ukradnute ?

traktorista

Tak tomu ver, ze si nevazia..
Ja som svoju "snubenicu" pred olatrom odmietol, lebo som sa par tyzdnov predtym dozvedel ze "jej evidentne nestacim" a musi si hladat "bokovku"
Ale ten vyraz tvare co mala, to mi vynahradilo vsetko, uplne vestko co som (negativne) prezil..
Chodili sme spolu tak 4-5 rokov a prisiel som na to uplne nahodou..
Clovek s tym naberie aspon skusenosti, po 1,5-2 rocnej pauze, ked mi zeny vobec, ale vobec ku stastiu nechybali mi osud zas dohodil dalsiu, ktora mi citi domotala, no vyzera to byt velmi nadejne :-)
sumasumarom.. ludia si naozaj nic nevazia..