Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Maoam

adam: robila som v zenskom kolektive 6 rokov, prisahala som si ze nikdy viac!!! bolo to najhorsie obdobie mojho doterajsieho zivota, tolko falose, zavisti a pokrytectva ako tam som nikde inde nevidela a to intriganstvo, ta zakernost.

čerešňa

MIA78, doba je stále tá istá, len ľudia sa akosi menia. Ono vždy tu bolo všetko čo si spomenula, len možno nie v takom rozsahu. Ale jedno tu nikdy nebolo a nieje to ani teraz ! Za peniaze si toho veľa nekúpiš ! Všetko čo sa dá kúpiť, má veľmi nízku hodnotu v porovnaní s tým, čo za peniaze nikdy nedostaneš. A práve toto si ľudia prestali uvedomovať. Ja medzi nich tiež patrím a je mi zo seba niekedy na grc, ako takmer všetko prepočítavam na peniaze. Strach o budúcnosť je slabé ospravedlnenie za to čo sa teraz robí medzi ľuďmi.

adam.

sice to nepatri k tejto teme,ale vcera v Mama, ozen ma - ta blondinka kypra, co bojuje o toho elektrikara - aka falos sa z nej vyklula, to som necakal, ake mozu byt zeny falosne, najprv hrala taku dobracku a potom vsetkych poza chrbat skaredo ohovarala, najprv mi bola nesympaticka ta tmava, co sa elektrikarovi furt do zadku pchala, ale ta je oproti tej ceskej blondine hotove neviniatko

Zhrozenaaaa

ale ja nechapem ako mozu muzov pritahovat take stetky doslova ..?? ako sa im moze taka zena pacit ked spala s polovicou mesta ????? dnes sa staci uz len vyzliet a hned ulovite muza.. mam pocit.. lebo len toto ich zaujima kozy a rit!! je mi hnusne z tej doby..... dnes si nikto nevazi co ma a ide za tym co ma druhy... a nechapem ako moze sniekym byt ked je zadany/a .... Charakter toho cloveka je uplne.. nula.

Maoam

Mia, ja si myslim, ze ked je o zeny tohoto typu (aj vo vztahoch, manzelstvach) stale taky velky zaujem, tak to svedci aj o tych muzoch, ktore si taketo priatelky a manzelky vyberaju. Proste ponuka-dopyt. Bohuzial je to tak. Vrana k vrane...

MIA78

myslim ze 50%rozvodovost hovori za vsetko

teraz maju ine moznosti vsetci

zapnem pokec a hned tam vidim polonahu 16tku dnes sa priam tie baby nukaju
takze o neveru neni nudza

kamarat teraz otvoril bar a tie barmanky co chcu pracu su schopne tam ist aj za cenu sexu len aby sa zamestnali kamarat sa uz len smeje.

MIA78

akasi divna doba prisla,

clovek uz nemoze tak verit ako kedysi

dnes vas nemaju problem okradnut za bieleho dna sama korupcia

decko na ulici vam vynada do p...k...

a za peniaze si dnes mozete kupit toho fakt vela

ja uz neviem kam spejeme :-(

zavidim mojej babke ma 74rokov a aj ked zazila komunizmus nikdy si nestazovala prave naopak povedala ze vtedy ta doba bola ina.. lepsia ako teraz

Maoam

Poison, ak chces poznat aj ine zeny ako tie co si opisal, skus si viac vsimat tie 'outsiderky', tie ktore tie ostatne sliepky neberu velmi medzi seba, myslim ze budes prijemne prekvapeny, ze najdes medzi nimi slusne, inteligentne, pragmatick a zaujimave exemplare s esprit