Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Zhrozenaaaa

preco sa dokazeme trapit pre niekoho ked na svete je milion moznosti ?? preco nechavame aby nam ublizoval clovek ktoremu zjavne na nas nezalezi ?? co si mysli ze je na svete sam ?? uz je cas aby vedeli ze my ich k zivotu nepotrebujeme.. nie tak aby sme museli trpiet ...

Mariola

Iveta Michael , beriem tvoj názor , bolo mi to z jeho strany vytknuté , že ja mu nedávam už takú lásku ako
"ona "...Sme spolu 15 rokov ,ako sa prejavuje láska po takom čase strávenom spolu ? Nikdy sme si nepovedali žiadnu nadávku , boli sme takí obyčajní manželia , ktorí sa tolerujú , riešia spoločné bývanie , deti , vedeli sme jeden druhého podržať , keď to potreboval , zastať sa ho .Tolerovali sme si jeden druhému výlety , či párty s kamarátmi , kolegami . Ja som toto veľmi vedela oceniť , že mi veril ...A ja jemu .No potom mi povedal , že to bolo každému divné , že som ho pustila s kolegyňami na chatu ... Ja som chcela , aby sa odreagoval , keďže bol stále v práci , makal doma ,nikde nechodil , mimo rodinné výlety .Ja som tú lásku prejavovala takto - dala som mu voľnosť , s tým , že som mu verila , že ju nezneužije .Asi som naozaj divná . Mala som ho držať nakrátko , všetko mu zakazovať ? Takto sa prejavuje láska ? Vtedy by ma myslíš mal radšej ?
A prečo som mu ešte dala šancu ? Asi pre tú blbú lásku ...A nedržím ho nasilu ... Len som po jeho priznaní nechcela konať zbrklo a potom možno banovať ...Po čase som mu povedala ,nech ide ... ak je nešťastný ...Ale asi sám nevie , čo chce .. .

Zhrozenaaaa

pisala som to v navale hnevov tak to tak aj vyznelo :) ako ne zeby som teraz povedala ze to tak nemyslim ale nie az tak by som to teraz napisala :)
a viem tak jak ja nadavam na muzske pohlavie oni nadavaju na zenske

3nttt

neviem co sa ti stalo ale myslim ze si trosku nespravodliva.po 1. to nerobia len chlapy a po 2. to nerobi vsetci. ale ak si si niecim takym presla tak chapem tvoju otazku.

Maoam

Mia78 - tak toto som zazila ;-)) ja som odvtedy uz so Slovakmi nikdy viac nepracovala bolo to davno je tomu aspon 9 rokov, ale dodnes som nezabudla, ALE mam aj par takych co sme dodnes kamarati :-) ale ti vsetci ostali v zahranici, uz sa na Slovensko nikto z nich nevratil

Maoam

svine najdes vsade, rovnako ako aj dobrych ludi, ludia tvoria spolocnost, v ktorej potom aj ziju...

ak chces ostat tam kde si, tak musis potom aj akceptovat tamojsie pomery take ake su

podla mna je jedno KDE clovek zije, pokial mu vyhovuju podmienky, ludia, mentalita, pokial sa tam citi dobre a je tam stastny tak je dobre

ja nerozlisujem ludi podla farby pleti ani podla narodnosti, dolezite je pre mna AKI su ako ludia, mam vela priatelov roznych narodnosti a su medzi nimi uzasni ludia..a rovnako sa ti moze stat ze ta 'rodny' v zahranici tak o*ebe ze az proste vzdy je to o ludoch

MIA78

mna to laka, bo mama je v taliansku robi a povedala ze len slovenky si tam robia furt zle, ze ostatne drzia pokope

aj ked som robila v nemecku boli ludia akysi milsi ked sa nam pokazilo auto hned nam ktosi zastavil nemal problem
tu? pokial ta nejdu okradnut tak zabudni ze ti niekto pomoze

kamaratka je v spanielsku a nevratila by sa tu medzi tychto depresivnych ludi

ja chcem ist prec, nic ma tu nedrzi
tak dufam ze si aspon v rakusku najdem robotu
bo tu s vysokou skolou zarobim 600v hrubom je to na smiech

0mega

Neviem preco si ludia myslia, ze hranice znamenaju "cudzi svet"

Cim je nemec odlisi od slovaka a cim je slovak odlisny od madara ?

Je biely viac, ako cierny, alebo sikmooky ?

Zhrozenaaaa

aj napriek tomu ze som si myslela ze tam je nieco ine nesla by som tam... nelaaka ma to tam.. v cudzom svete.. radsej budem tu .. tam su ludia mozno vecsie svine ..