Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Poison

pokiaľ je žena slobodná a bez záväzkov, tak neveru nepácha, ona ju zapríčiňuje, pretože akosi podvedome nemôže zniesť, že jej najlepšia kamarátka má manžela, o ktorom ona môže iba snívať. Čítal som tu už dosť príspevkov na to, aby som toto mohol tvrdiť. Dokonca niektoré suky sú natoľko odvážne, že sa tým aj chvália a ospevujú svoje konanie ako jediný zmysel ich chabej existencie. Je mi smutno, ale všade okolo seba vidím iba preafektované a infantilné ženičky, ktoré majú priveľmi vysoké nároky voči partnerovi, ale nie voči sebe samej, častokrát na vyžadované nároky nie sú schopné ponúknuť nič adekvátne!

Poison

Zúfalosť žien tkvie v ich naivnosti a ješitnosti. Zaujímavé je, že neverné nie sú ženy, ktoré to nemajú ľahké, práve naopak, suky sú vždy dobre zaopatrené a zdanlivo im nič nechýba.

Maoam

ja si iluzie o zenach fakt uz vobec nerobim, poznam zeny ktore su uzasne, ale...tych je dost malo, poznam tolko vychcanych zien ze mi je niekedy smutno a zle a hanbim sa za zenske pokolenie :-((

a uz vobec nehovorim o kope tych, ktore sa stazuju a placu akych magorov maju doma, ale ostavaju, lebo po materialnej a financnej stranke sa maju ako v bavlnke

proste nech sa nestazuju potom, ked su im peniaze najdolezitejsie, mnohe radi strpia milenky aj ponizovanie, hlavne ze su financne za vodou a ked je velmi zle, same zahybaju a u milenca si vyzdvihnu komplimenty, dobry sex a ziju si veselo dalej...

Poison

Maoam
Je mi smutno ale musím s tebou súhlasiť. Ženy zahýbajú ešte viac a dokonca to vedia lepšie skrývať, a keď sa na to príde, odhalí, tak sú vlastne chuderky, ktoré takto »museli« kompenzovať svoje potreby, lebo ten čυrák, ktorý im vytvoril domov a zabezpečuje pohodlíčko im jednoducho nestačí

Maoam

lulu22: zeny to zvyknu robit nenapadnejsie a sofistikovanejsie, preto sa na to nepride vobec alebo prineskoro ;-) ja poznam velmi vela zien, ktore podviedli a dokonca aj teraz podvadzaju, jedna ma manzela, milenca na sex a tretieho ma na peniaze a nevedia o sebe ;-)

Poison

MIA78
Ja som nikdy nepovedal že nemám priateľku . Povedal som akurát to že som muž hetorosexuál a nemám priateľa.Priateľku mám a som s ňou šťastný.

lulu22

nedá mi neprispieť.
môj názor je, že muži aj ženy sú svine. Ale tak isto sú aj takí, čo sú verní.
V mojom okolí čo viem, tak muži podviedli svoje ženy. Mám dva príklady hneď z práce. Boli spolu 8rokov, majú syna krásneho a podozrivé hneď bolo, že sa začal nejako viac o seba starať, chodiť do solárka, zaujímať sa o modu a pod. Rozišli sa. A teraz je bez neho skoro 3 roky a bez neho sa cíti dobre. Len jej chýba muž, o ktorého by sa mohla oprieť.Druhý príklad, tiež on začal chodiť do posilky, doma sa vyhováral na prácu a pod. Aj bol nejaký čas odsťahovaný od ženy, žil u nej. A nakoniec on zistil, že tá milenka z neho chcela vycucať prachy :D vrátil sa k žene a na otázku mojej kolegyne, že ako môže byť s takým mužom, ktorý ju opustil, či ho vôbec miluje, odpovedala- ja milujem svoje deti (majú 2)..takže nám je jasné, že sním je, lebo sa má dobre-po finančnej stránke..
inak, neviem z môjho okolia o žene, čo podvádza/la.

Maoam

este na odlahcenie ;-)), vies s ktorymi typom ludi mam velky problem ja? s tymi tichymi vodami, ktore sa tvaria uplne ako tie najväcsie neviniatka (zvlast niektore zeny to vedia priam bravurne), ludi ktori evokuju pocit, ze su uplne nesposobili sami prezit a neustale potrebuju pomoc, neustale sa stazuju, fnukaju, stale maju nejake bolacky, stale s nimi niekto zle zaobchadza, neustale sa stazuju kolko oni/ony musia pracovat, v skutocnosti ale permanentne skacu okolo nich vsakovaki pomocnici, zachrancovia, z malickosti urobia vzdy dramu, z nadchy urobia zapal pluc, v praci okamzite idu na PN pri prvom kychnuti a ostanu tam 2 tyzdne, pritom si domov idu len oddychnut, pospat a pozerat telku a rehocu sa ti, ze ty debil makas aj za nich, nakoniec prides na to, ze neustale vsetkych vyuzivaju ale robia to tak sofistikovane, prespekulovane a nenapadne, ze väcsina ludi na to pride prilis neskoro...proste to su ludia, ktori tak genialne sa o seba vzdy vedia postarat, vzdy im je dobre, vzdy urobia vsetko pre to, aby bolo vsetko pre nich tiptop ale zaobalia to tak, ze to nevidis na prvy pohlad, prides na to az po case...

nikdy nespomenu nic pozitivne vo svojom zivote, stale vypichnu len tie negativa a tak okolie nadobudne pocit, ze su najväcsi chudacikovia ktorym neustale treba pomahat, inak sa zosypu, zrutia...pri tom je realita pravy opak, tesia sa dobremu zdraviu, materialnemu blahobytu a su vsade uprednostnovani (alebo sa patricne vedia votriet a udrzat, hoci aj intrigami) - tak na tychto ludi som strasne alergicka...

zeny typu princeznicka a muzi typu vecny smoliar a chudacik

Maoam

ale uz to tak neries, je to teraz u teba asi taka tema cislo 1, m ozno prechadzas takou zivotnou fazou prave, ale skus sa zaoberat aj inymi vecami, nielen touto :-)