Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

MIA78

ceresna aj doba sa moc zmenila

kdeze kedysi boli mobili alebo internet?
moja babka ked prisla domov o 14tej z prace bezala na rolu dedo staval chalupu
nemali cas behat za frajerkami alebo vyhladavat.

teraz su ludia pohodlni

nikomu sa robit nechce kazdy caka na pecene holuby

ale o tych hodnotach a peniazoch mas veru pravdu, co si vela ludi neuvedomuje

Maoam

bud sama sebou

ked nie si prirodzena stetka, nikdy sa nou nestanes

maj oci aj usi otvorene a nerob si iluzie

a maj vysoke naroky na charakter svojho buduceho, hladaj a preberaj

Zhrozenaaaa

tak to je pravda....
da sa v dnesnej dobe cakat ze este mozem stretnut normalneho chlaapa co sa nemusim bat ze ho tie pudy zlomia ?? :(
alebo sa mam spravat ako tie ostatne s tym ze budem mat kazdeho ?? fuj desna predstava...
alebo zit s tym ze raz sa isto niekto normalny najde......... ved neverim ze kazdeho chlapa lakaju take zeny co by dali kadekomu .. ? alebo som len naivna ? :/

Zhrozenaaaa

boze to im zo seba neje zle ??? mne by isto bolo keby som sa tak spravala... a preto dakujem rodicom ze ma vychovali tak ako vychovali....
ved vsade kde davaju neake dievcata fotku tak neexistuje aby bola zahalena... teraz je in kozy vonku a suknicky po rit.... a toto je to co muzov vzrusuje... ale co z toho maju ??? nie je vsetko zlato co sa blisti!!

Maoam

a neskutocne mnozstvo ich v Nemecku a RAkusku tancuje v baroch a lieta okolo tyce, to je potom jasne ze ked vidia inu Slovenku automaticky si to s nou tiez spoja...hoci to m oze byt inzinierka alebo lekarka :-). Proste je to tak, jedine co ti potom ostava je nechat tomu cas a oni sa presvedcia casom, ze si ina - podla toho, ako sa budes spravat, vyzerat, ako budes zit, aku pracu budes robit...

Maoam

Zhrozenaaaa: hovoria to aj o Polkach, Ceskach, Ruskach aj Ukrajinkach, mnohi hovoria z vlastnej skusenosti ;-) bohuzial :-((

ale pozri sa ako mnohe baby (nie vsetky! )chodia v tychto krajinach oblecene, minisuknicky ze skoro zadok vidno, stekle, zmachlene, silikony, plus k tomu to spravanie - preco by si mali mysliet nieco ine? a ano, su lahko poddajne a po c hlapoch sa rychlo liepaju, je to tak co uz no

Zhrozenaaaa

je mi z tej doby zle.... ze zeny si sami seba nevazia a chlapi sa otocia za kazdou suknou.. .. no a potom clovek mal vztah ked mu ho aj tak neaka k.rva ukradne........ lebo muzi nedokazu odolat...
pocula som ze v nemecku hovoria o slovenkach ze su kurvy lebo kde kto pride na slovensko a mlade blbe dievcatka hned letia lebo su to nemci a oni su z nich paf.......... dost ma to urazilo ale ani sa necudujem ved maju pravdu... dneska nemaju take zeny s nicim problem..........