Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Zhrozenaaaa

bingham lubit ma moze ale aj tak nedokaze odolat druhej ....... a potom to je o tom ze chce sancu a bla bla bla ako v kazdom vztahu je..........

Maoam

moja kamoska svoje zahnutie zdovodnila tym, ze potrebovala znova citit, ze je krasna, sexy, pritazliva, zaujimava, ze potrebovala opät citit to, ze ju nejaky muz chce, dobyja, ze po nej ide, lebo jej muz jej toto dlho nedaval, bral ju ako sucast inventaru v domacnosti a zmohol sa obcas na ten isty sex, citila sa zanedbavana, dostavala od neho malo pozornosti...potrebovala si teda dokazat, ze je este stale ziadana a ze za to stoji

ona teda riesila svoju krizu vo vztahu takto a svoje emocne problemy tiez

Zhrozenaaaa

uff MIA tak to si ma prekvapila :O
a povedala si mu to ? a nedalo sa to inak riesit len ho podviezt ?? preco si mu to radsej nepoveddala co ta trapi ale si ho podviedla ??? :( vo vztahu treba problemy riesit nie mlcat.. ale ked si to tak citila tvoja vec... a co si potom citila nechapem ? to si mu tak chcela ublizit ? prepac ze sa pytam len nerozumiem .....
a dokazala by si to este spravit ??

bingham

zhrozenaa...kazda zena je ina...to bude aj tym...tazko sa odolava...chapes...ale napr...lubit moze len teba :)...a dolezite

Zhrozenaaaa

lulu a dovod ?? dovod na to nemusi mat chcel/a nieco vyskusat nove tak podviedol/la .... na to nemusia mat v dnesnej dobe dovod aby podviedli svoju polovicku... a vecsinou co tu pisali zeny tak chlap sa nepriznal a akurat to zapieral a robil zo zeny blaznivu ziarlivku.. heh tak to to u muzov chodi ..

MIA78

teraz to bude vyzerat ze vodu kazem vino pijem

ale priznam sa cestne ze ked som mala predtym partnera podviedla som ho po dvoch rokoch

v podstate to uz bol krachujuci vztah

Stale mi klamal, klamal aj v takych veciach co fakt nemusel, no a otacanie za mladymi zabkami mu fakt slo,

Vtedy ma kamarat este z vysky volal von a podviedla som ho

neviem preco ale nemala som ani vycitky

teraz mam priatela a vsetko zatial klape je na mna dobry pomaha mi tak na nejaku neveru ja fakt nepomyslim

Zhrozenaaaa

ja som to tu tiez skusala ci tu je niekto taky no neozval sa.......
hm ani sa necudujem ze to onas hovoria... ked sa tak vecsinou dievcat sprava ta bodaj by ne.. len skoda ze tym trpia tie normalne..
tu ide o charaktere cloveka a ked ho niektorí nemaju tak to je tak uz :/

lulu22

nečítala som si celú diskusiu, ale zaujímalo by ma, či sa tu nájde niekto, kto podvádza/l svoju polovičku. Aké na to mal dôvody, čo ho k tomu viedlo? A či sa to partner/ka dozvedel/a , alebo sám sa priznal/a?
lebo čo sme tu väčšine sa nám to hnusí a nespravili by sme to..tak by bolo celkom zaujímave vedieť, prečo to niekto robí..

MIA78

veru hovori sa to o slovenkach
moja mama robi v taliansku a co tam robia tie mlade slovenky tak nemaju veru dobru povest, pre nich su to len lacne stetky

este ze vymysleli HIV aspon sa trosku zredukuje pocet obyvatelstva